petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum banyo yapmıoo :/

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve rahmiş çelik tarafından 16 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. rahmiş çelik
    Gizli

kuşumu alalı bir hafta oldu ve banyo yapmıoo suya girmioo çok yem yiyioo kafesini bir günde kirletioo ve elime gelmioo napmam lazımm :/

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    1 hafta olmuş alalı dediğiniz gibi

banyo yapmasını sağlamak için marul falan koyabilirsiniz suyun içine..

muhabbet kuşu aldıınız tabiki kirleticek :)

çok yem yer onlar kuş yani cik cik yapıyorlar :D

3. rahmiş çelik
    Gizli

maydanoz koydum ama yinede girmedi :\ kaşınıp duruyorr bitlenmesinden korkuyorum spreyini aldım ama bilmiyorum

4. canı istedıgı zaman girip yapacaktır banyosunu. kirletır kafesını olur o kadar. yem yesin doyana kadar :) sanada zamanla alışır kuşuna her zaman yaklaşırken kısık sesle konuşarak ve yavas hareketlerle yaklaş

5. rahmiş çelik
    Gizli

tamam çok saolun :)

6. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    Banyoya istedikleri zaman girerler. Zorlamayın sakın hayvanı. Benim kuşum da keyfine eserse giriyor esmezse girmiyor. Kendi haline bırakın, ihtiyaç olunca kendisi yapar. Ele alıştırma olayına gelince, onu da forumlarda değişik taktikler veren arkadaşlar var onlardan öğrenebilirsin.

7. rahmiş çelik
    Gizli

teşekkürler :) ben önce elime gelsin istiyorum :D çok sabrszım :p

Sayfayı Paylaş