petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum banyo yapmıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bilal Taha tarafından 16 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Bilal Taha

Bilal Taha New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşumun önüne su koyduk ama suya hiç girmiyom ne yapmalıyım

2. zafer

zafer Member

Beğenileri:
    9
    zorla suyun altına sokmayın sakın zaten onlar tamamen ıslanmazlar banyo yapsalar bıle
    ihtiyacı olursa girer o zaten ama havalar cok sıcak ıstersenız fıs fıs ıle bıraz su sıkabılırsınız serınlemesı için yada bı kabın ıcın marul yapraklarını koyabılırsnız sulu ınt bı kac video vardı bnunla ılgılı
    bir sıcak havalarda yulaf vermenın serinletici etkısını duydum ama tam emın degılım

3. raptorap12

raptorap12 New Member

Beğenileri:
    0
    ben şu ana kadar hiç bi kuşun öyle şakır şıkır banyo yaptığını görmedim. sanırım biz sevdiğimiz ve değer verdiğimiz için biraz fazla üzerine düşüyoruz.yoksa ihtiyacı olduklarında suluğun içinden bile ıslatıyorlar kendilerini

Sayfayı Paylaş