petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum ben yaklasinca yumurtayi sakliyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve şahin oyman tarafından 30 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. şahin oyman
    Gizli

Kusum cok az yumurtanin ustunden kalkiyor kalkinca kafese yaklasmam dahi yumurtayi saklamasina yetiyor kac yumurta var onu dahi bilmiyorum ne yapmam gerek

2. alos2000

alos2000 Member

Beğenileri:
    10
    herkesin aradığı istediği

BAKICI kuş tarifine uyuyor senin dişi

şanslısın bence

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Anne iç güdüsüyle yumurtalarını koruyor çok fazla yaklaşmayın isterseniz biraz vakit geçsin bilmiyorum yenimi yumurtladı da, yumurtalara bakmak istiyorsanız yuvalığa tıklatın hafif hafif anne yuvalıktan çıkar açıp hızlıca bakarsınız.

4. şahin oyman
    Gizli

Ama dun kusum yumurtiliga degil kafesin ortasina yumurtlamis sonrada erkek ile birlikte kabugunu afiyetle yedi sarisina tokanmadi birde kusum yumurlamaya basladiginda bir kus yakaladim oda erkek

5. ahmetçik

ahmetçik New Member

Beğenileri:
    0
    ah bu kuşlar

dişim çekoslovak erkek normal cinslerden acaba bir sorun olurmu?

Sayfayı Paylaş