Karadeniz Pet

kusum benden korkmus mudur

• Konbuyu başlatan Ayberk Köse
  • Başlangıç tarihi
A

Ayberk Köse

Guest
arkadaslar dunden beri kusumu kafes icinden seviyorum fakat dun kanadini cirparken korktum elimi birden cektim o da korkup telleri yapisti bugun ise severken ottu bem gene panik yapim ani hareket yaptim kus gene kacti kusumun bana guveni gitmis midir elimi sokmaya cesaret edemiyoum simdi

Böyle ufak şeylerden korkmana gerek yok.. Eğer kendine güvenin yoksa elini sokup kuşuda korkutma güvenin yerine gelince elinden yem yedirmeye calış hayvanın güvenini kazan.

3310 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

guvenimi toplayip yarin elimden yem yedirmeye calisicam insallah benden sogumamistir

bi sorun olmaz unutuyorlar 1 2 saat gçsin yine seversin ne kadar alışmış olrsa olsnu ani hareketlerden korkuyorlar canını yakmadıgın ve ani hareketler yapmadıgın sürece korkmaz

Son düzenleme:
Eskiden bende hep korkardırdım ve sizi ilk kez ısırdığında cok kötü tepki vermeyin sakın yoksa alışır,hata hiç tepki vermeyin.
Bide kafesten çıkarınca üstünüze uçabilir bişey yapmayın sakın.

Yapmayın diyom cünkü ben yaptım bu hataları :/

Isırma konusunda tepki vermeme konusunda kesinlikle katılıyorum. Bi ara benim mubiş kızıştığı dönemlerde omzumda dururken kulağımı ısırıyordu güzel bir şekilde :D tepki vermeyince baktı birşey olmuyor gelip kulağıma konuşmaya başladı ısırmaktan vazgeçti :D

Geri