petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum benden korkuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bobo tarafından 18 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Bobo
    Gizli

Bobo Guest

Arkadaşlar kuşumu 2 gün önce aldım bugün odama saldım kafesini açıp ama sadece rastgele uçmak ve kafasını ordan oraya vurmak oldu

Tabi haliyle sersemledi :)

Elimi uzattığımda çok korkuyor heyecanlanıyor be uçmaya başlıyor ne yapsam bilemedim.
    Bazı arkadaşlar 1 ay elini kafesin yanında tut felan diyorlar ben çok sabırsızım onuda belirteyim..

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    1 hafta hiç Salma sonra çıkar sakin bir şekilde onunla konuş güvenini kazan yavaşça konduğu yerden parmağında durmasını sağla

3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    kuşunuz kaç yaşında acaba yaşı büyük kuşların eğitimi daha fazla zaman alabilir eğitime bence kafesin içinde başlayın elinizi kafesin içine ürkütmeden sokun ve birkaç dakika hareketsiz kalın kuş bu duruma alışınca yavaş yavaş ona yaklaştırıp parmağınıza konmasını sağlayabilirsiniz

4. Mustafa BÜYÜK

Mustafa BÜYÜK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuşun korkması paniklemesi doğal kuş hemen bırakılmaz odaya hele birde yaşı büyükse

5. Bobo
    Gizli

Bobo Guest

Kuşum 1 aylık ya var ya yok yavru yani dediklerinizi deneyeceğim sömestr a kadar çıkarmayacağım kafesinden.

6. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    277
    1 aylık olması iyi şimdiden kolay gelsin inşallah en kısa zamanda sonuç alırsınız

Sayfayı Paylaş