petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum benden korkuyor

Konusu 'Bakım Beslenme Üretim ve Yetiştirilmesi' forumundadır ve Rebulls tarafından 7 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Rebulls

Rebulls Guest

merhaba arkadaşlar cuma günü yeni bi yeşil sarı renk mavi kuyruklu azgın isimli muhabbet aldım aldıgımda çok hareketliydi eve getirincede hareketini kaybetmedi sürekli kendisiyle konuştum oynadım ürkütmemeye çalıştç kafese elimi sokmadım egitmeye çalışıcam ama dün işten akşam geldim ve gündüz hiç ilgilenemrdim bi baktm çok durgun tünegin üzerinde hareketsiz duruyo gözleri kapalı ve titriyo ceyranda flan da degildi niye diye kendime sordum sonra hayvan bu odada bunalır diye oturma odasıns götürdüm biraz rüzgarlı ama idare edicez sabah cam açıktı dışarıda çok fazla kuş sesi vardı normalde azgın fazla ötmez ama kuş seslerini duyunca kendine geldi hoplamaya başladı benimde hoşuma gitti izledim biraz sonra çagırdım hic tepki vermedi ama kuş seslerini dinlemeye çalıştı bende benle iletişimi keser diye çok üzülüyorum şimdi daha fazla uzatmadan uzatmadan soruma geçeyim bu hayvan bana hic guvenmiyor hic incitmedimürkütmedim acaba acele.mi ediyorum bende korkmaması icin ne yapayım ?

Sayfayı Paylaş