petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum beni dişliyor ve bana alıştığını nerden anlayabilirim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve RuZzGaR tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. RuZzGaR

RuZzGaR Guest

Öncelikle Selam... arkdaşlar yaklaşık 1 aydır bi muhabbet kuşu sahibiyim :) 4-5 gün boyunca onsuz görmedim ve şimdide kafesin içine elimi soktuğumde parmağımı dişliyor enerjisi boşalsın diye kpı pencereyi kapatıp onu serbest bırakıyorum . Ve bide bana alıştığını nerden anlayabilirim. Cvp larınız için şimdiden tşk. <3:)

2. Jumbo

Jumbo Guest

Kuş saba alistiginda uctugunda kafana niyete konar benimki ye bbulamayinca kafama konuodu.
    alistiginda dislemez ilk önce onun güvenini sağla derim.

3. ergani21

ergani21 Guest

kuşunuza 1 hafta gibi hiç ellemeyin sonra yavaş yavaş elinizi kafese sokup çıkartın bunu.defalarca yapın aralıklarla.ile
    kuşkunuz size yakın olsun mesela size 1 metre.yakınlığında eliniz ile yem vermeye.çalışın ve.bunu çok dikkatlice.yapınız. zaman ile size.çalışacaktır ve alışması 1 ila.3 ay sürebilir
    rast gele

4. jackaltr

jackaltr Guest

kuşunuzu avuçlayıp almaya kalkarsanız kendisini koruma amaçlı gagalıyor olabilir. Size güveninide elinizi uzattıgınızda elınıze gelır ne bilim yanına yaklastıgınızda sızden kacmaz .

5. Dilek M. Dönmez

Ona guven verın elınızı uzatın ve hıcbırsey yapmadan bekleyın bı sure sonra elınıze cıktıgını sızınle oynadıgını goreceksınızdır. ben elıme alıp parmagımla yanlarını sevıyorum mest oluyor mesela :)

6. Zeliha BAŞER

Benimki de parmağımla daha doğrusu tırnağımla oynamayı çok seviyor, dişliyor ama acıtmadan. Alışkanlık haline getirmesin diye hayır! diye kızıyorum yüzüne üflüyorum ama vazgeçecek gibi değil ne yapacağım bilmiyorum.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşunun bizi sevdiğini nasıl anlarız

,
  2. kuşum bana çıok kızıyor

,
  3. muhabbet kuşunun bize alıştığını nasıl anlarsınız

,
  4. muhabbet kuşlarının sevindiğini nasıl anlarız