petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum beni sesimden tanır :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Videoları' forumundadır ve Umut Türkpençesi tarafından 16 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Umut Türkpençesi

odadan cıktığım zaman barfiks demirimin üstünde arkamdan bakar . yan odada olduğumda illa keşif uçuşları yapıp yanıma gelmek ister . ben giyinip cüzdanımı aldığımda cıkacağımı anlar ve üzüntülü ötmeye başlar . eğitim sırf elde tutmak değil her şekilde bağlamaktır bence .

http://www.youtube.com/watch?v=MUi1ZM_4LZo&feature=youtu.be

#1 Umut Türkpençesi, 16 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 16 Eylül 2014
  2. GözdeŞen

GözdeŞen New Member

Beğenileri:
    0
    Çok tatlı maşallah. :)
    Benim kuşum çağırınca gelmese de saldığım vakit onunla ilgilenmedim mi hemen bana uçuyor. Özellikle koltukta oynarken ona bakmayınca pıtı pıtı hemen koşup saçımı didikliyor. Bu çok hoşuma gidiyor.. :) Gerçekten farklı bir sevgi ve duygu..

3. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Bende eğittim. Seninki kadar ilerlemedik ama ben parmağımı kaldırdığımda nerede olursa olsun hemen parmağıma konuyor.

Sayfayı Paylaş