petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum bi anda öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Muhabbet kusum bi anda öldü ne olduğunu anlamadım yem yiyip su icmesinde hic bir problem yoktu uc dört gün önce esini degistirdim . Eve geldim kafesten cikardim ucsun diye uctu yere kondu yuruyemedi halsizlesti elime aldım öldü sizce ne oldu bi anda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:59 --

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    bi anda öldü aniden öldü gibi olaylar genellikle kafasını çarpmasından dolayı iç kanamadan ölebiliyorlar ya da dışkısında bi anormallik varmıydı

3. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Yok kuşun herseyi normaldi sağlık problemi olarak sadece yağlanmışti biraz iki gündür kafesten çıkarıyorum sadece Yağlanması gecer diye dun bi defa cama carpti belki o olabilir ama bi gun gecti aradan bu gün hic carpma olmadi

4. Rassien

Beğenileri:
    30
    çarpmasın sayısı önemli değil ki yağlı olduğu için uçayı becerememiş ve duvara çarpmış olabilir çarpma galiba şiddetli ve krtitik bir bölgesini çarpmış galiba geçmiş olsun:(

5. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Cok sağolun üzüldüm bi anda olunca neyse artik olan oldu teşekkür ederim Yardımınız için

6. Rassien

Beğenileri:
    30
    rica ederim tekrar geçmiş olsun

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    nazara gelmiştir fotoların paylaştıysan,,zehirli bir bitki yemiştir,,bir yere carpmıştır veya birden sıcak soguk ani degişim olumştur başka odaya vs gitimiydi

Sayfayı Paylaş