Kusum bi anda öldü

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Muhabbet kusum bi anda öldü ne olduğunu anlamadım yem yiyip su icmesinde hic bir problem yoktu uc dört gün önce esini degistirdim . Eve geldim kafesten cikardim ucsun diye uctu yere kondu yuruyemedi halsizlesti elime aldım öldü sizce ne oldu bi anda

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:00 -->-> Daha önceki mesaj 18:59 --

2. Rassien

Rassien Profesyonel

Beğenileri:
    30
    Yer:
    DENİZLİ
    bi anda öldü aniden öldü gibi olaylar genellikle kafasını çarpmasından dolayı iç kanamadan ölebiliyorlar ya da dışkısında bi anormallik varmıydı

3. drsn_19

drsn_19 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Yok kuşun herseyi normaldi sağlık problemi olarak sadece yağlanmışti biraz iki gündür kafesten çıkarıyorum sadece Yağlanması gecer diye dun bi defa cama carpti belki o olabilir ama bi gun gecti aradan bu gün hic carpma olmadi

4. Rassien

Rassien Profesyonel

Beğenileri:
    30
    Yer:
    DENİZLİ
    çarpmasın sayısı önemli değil ki yağlı olduğu için uçayı becerememiş ve duvara çarpmış olabilir çarpma galiba şiddetli ve krtitik bir bölgesini çarpmış galiba geçmiş olsun:(

5. drsn_19

drsn_19 Profesyonel

Beğenileri:
    1
    Cok sağolun üzüldüm bi anda olunca neyse artik olan oldu teşekkür ederim Yardımınız için

6. Rassien

Rassien Profesyonel

Beğenileri:
    30
    Yer:
    DENİZLİ
    rica ederim tekrar geçmiş olsun

7. yusufkral

yusufkral Profesyonel

Beğenileri:
    3
    Yer:
    ANGARA
    nazara gelmiştir fotoların paylaştıysan,,zehirli bir bitki yemiştir,,bir yere carpmıştır veya birden sıcak soguk ani degişim olumştur başka odaya vs gitimiydi

Sayfayı Paylaş