Karadeniz Pet

Kuşum Bicirik'e Sonunda Damat Aldık [Resimli]

Ali Alp ÇOŞAN

Emektar Üye
Kuşuma sonunda eş aldık,halen daha araları soğuk bazen kızım dayanamayıp gaga atıyor erkek sus pus irkiliyor gerisin geri :) Umarım zamanla alışacaklardır eş olucaklardır :cool:

Bakın kuyruğunun sonlarında mavilik var damat kuşbeyinin :D
Tam bu resimde bicirik erkeği yeniden yoklamak gaga tokuşturmak için hamleye kalkıyordu :)

Yoruldu tabi erkeği tavlayacağım diye :D

Buda villaları :rolleyes: Mutlu olsunlar diye kafesi donattım,kuş kumu nijerli yem kavga etmemeleri için 2 çeşit ayrı kaplarda yumurta maması(biri salatalıklı,biri yumurta mamalı bol soslu) :p
BİRDE BU DAMATIMIZIN İSMİ NE OLACAK VAR MI ÖNERİNİZ? YORUM BIRAKMAYI UNUTMAYIN MAŞALLAHLARINIZI ESİRGEMEYİNN :)

ikiside çok güzel ilk maşşallah benden olsun hadi.damadın tam damızlık kuş.

MaşAllah kardeşim hayırlısı olsun inşAllah :) Böyle yeşillerin kuyrukları mavi olur genellikle kardeşim :) Has doğalarındaki halleri budur, sonrasında başka renklere uğrayıp farklı renklerle kırıla kırıla renk değişimine uğramış olabilir günümüz kuşları tabi :) Ama özü budur :)

bu kuşlardan yavru alırsan inş. çıkacak kuş renklerini çok merak ettim şimdiden :)

Hayırlı olsun. İnş. yavruda alırsınız :) Eminim herkes yavruların nasıl olacağını merak ediyordur. Erkeğin ismi çapkın olabilir :D yada bicircan :D bicirikle uyumlu olur, Bicirik-Bicircan :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ali Alp kızma ama ben erkeği pek beğenmedim :( bana yaşlı gibi geldi ama inşallah yavrularını alırsın..

Hayırlısı olsun diyelim..

Maşallah, inş tüyleri kadar yavru görürsünüz...

damat hayırlı olsun içgüveysi gelmiş sanırım yerleşmiş eve :D

Hayırlı uğurlu olsun güle güle besle paşam.

Hayırlı olsun, erkek bana da yaşlı geldi. Umarım güzel bir çift olurlar.

ikiside çok güzel ilk maşşallah benden olsun hadi.damadın tam damızlık kuş.
Teşekkürler gökhan abii :)
maşallah damat yakışıklı hayırlı olsun.
Sağol berrin abla :)
MaşAllah kardeşim hayırlısı olsun inşAllah :) Böyle yeşillerin kuyrukları mavi olur genellikle kardeşim :) Has doğalarındaki halleri budur, sonrasında başka renklere uğrayıp farklı renklerle kırıla kırıla renk değişimine uğramış olabilir günümüz kuşları tabi :) Ama özü budur :)
Öz has erkek yani :D
bu kuşlardan yavru alırsan inş. çıkacak kuş renklerini çok merak ettim şimdiden :)
Evet değişik olucak sanırım :) Ben yeşil çıkmasını bekliyorum :)
Hayırlı olsun. İnş. yavruda alırsınız :) Eminim herkes yavruların nasıl olacağını merak ediyordur. Erkeğin ismi çapkın olabilir :D yada bicircan :D bicirikle uyumlu olur, Bicirik-Bicircan :D
Yavrular beyazlı çıkmaz diye düşünüyorum olursa yavrusunun yavrusu parçalı çıkar heralde :) Bicircan iyimiş :D
Ali Alp kızma ama ben erkeği pek beğenmedim :( bana yaşlı gibi geldi ama inşallah yavrularını alırsın..

Hayırlısı olsun diyelim..
Benimde aklımdan geçti,umarım sorun olmaz bu yaşlılık meselesi :confused: Serkan abi sence kaç var benim erkek?
Maşallah, inş tüyleri kadar yavru görürsünüz...
Tüyüne kadar gerek yok 3 kere versin yeter Allah'ın hakkı üçtür :) der emekli yaparım :D
damat hayırlı olsun içgüveysi gelmiş sanırım yerleşmiş eve :D
Evet biraz hazıra kondu,hele bi yavru yapmasın ben ona göstericem içgüveysi muamelesini :D
Hayırlı uğurlu olsun güle güle besle paşam.
Teşekkür ederim yusuf abiim :)
Hayırlı Olsun üstad :D
Eyvallah :)
Hayırlı olsun, erkek bana da yaşlı geldi. Umarım güzel bir çift olurlar.
Ruhu gençtir onun (inşallah) :D

Maşallah, hayırlı olsun. Tuyleri kadar yavru alırsın inşallah kardeşim.

Ali abi maşallah :D Dişimizde çok güzelmiş :D

Sizin zevkiniz saygı duyarım ama bence renkleri pek uymamış gibi...

iris çokda belli değil gibi. Bana göre kuş o kadar da yaşlı değil gibi. Sağlıklı yavrular almanız dileğiyle. Renk önemli değil sağlıklı olsunlar yeter...

Maşallah, hayırlı olsun. Tuyleri kadar yavru alırsın inşallah kardeşim.
İnşallah teşekkürler
Ali abi maşallah :D Dişimizde çok güzelmiş :D
Teşekkür ederim :)
Sizin zevkiniz saygı duyarım ama bence renkleri pek uymamış gibi...

Vallahi benim zevkim değil kızımın zevki o beğendi sonuçta,ben olsam lutino yada çekinik parçalı bir erkek seçmesini isterdim :)
iris çokda belli değil gibi. Bana göre kuş o kadar da yaşlı değil gibi. Sağlıklı yavrular almanız dileğiyle. Renk önemli değil sağlıklı olsunlar yeter...
Abi alın çizgileri göz hizasının arkasına aşmış,biraz yaşlı olduğu doğrudur bence :) Diğer konuda katılıyorum sağlığı yeter

Hayırlı olsun erkek yakışıklıymış tüyleri kadar yavru verirler İnşaAllah :)

Hayırlı olsun erkek yakışıklıymış tüyleri kadar yavru verirler İnşaAllah :)

İnşallaaah :) Yavru alırsam hiçbirini petshoplara düşürmemeyi düşünüyorum eşe dosta satarım olmadı bedava veririm :)