Karadeniz Pet

Kuşum bir gözünü kapalı tutuyor.

serkan burcu

Meraklı Üye
Arkadaslar kusum sag gözünu surekli kapali tutuyo ve sürekli kasiyo ve sag tarafa uctugunda duvara carpip düsüyo evi taniyo yeni bi kus deil 4 aydir bende.. Kizarma sislik sulanma vs. görunurde hic bisey yok..

tüy durumu nasıl ?
tüydemi kuşunuz ?
gözün resmini koyarsanız daha çok yardım edebiliriz

evi veya kafesi ilaçladınız mı? göz çevresinde tüy dökülmesi vs var mı?

estağfrullah.. ciddi birsey göremedim ben.. birkaç gün bekleyin, gözleri açılana kadar salmayın bence..

Tamm cıkarmm bi kac gün ins. düzelir tsk ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:23 -->-> Daha önceki mesaj 22:15 --

...............

gözüne birşey kaçmış da olabilir bizim gibi, çıkarmaya çalışırken kaşır vesaire. inşallah en kısa sürede geçer sizi de rahat ettirir

gözünde bir şey yok ama kuşda mantar var ve bağa ilerlemiş gagası normalden baya uzamış yarın veterinere götürün.

gözünde bir şey yok ama kuşda mantar var ve bağa ilerlemiş gagası normalden baya uzamış yarın veterinere götürün.

Evet gagasi uzadi farkindayim ama hic vaktim yok kuscuya götürüp kestiremedim pazar gün götürüpkestirmeyi planlamistim. Mantar var demissinizya gözündemi gagasindami onu anlamadim

normalde gaga kolay kolay uzamaz gaga mantar olunca uzar şimdiye kadar ben 5-6 kuş besledim birde arkadaşımla beraber besledik 5-6 çift sağlıklı olupta gagası uzayanı hiç görmedim mantar oluyor kuşun içine yayılıyor ve gagası o yüzden uzuyor.

Ben daha önce 12 sene baktim hic kesmedim gagasini kendi gaga tasi ile hallediyodu Bunu bilmiyodum gaga tasini hic bi sekilde kullanmiyo ben ona baglamistim kendim kesmeye cesaret edemem ama göturup baktirayim pazar gun tskr ederm

Geri