petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum bir türlü iyileştiemedim

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve serhatbetin tarafından 5 Ekim 2016 başlatılmıştır.

1. serhatbetin

serhatbetin New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle herkese merhabalar. elimde yaklaşık 9 aylık erkek muhabbet kuşu var.4 ay felan süre gelen bir rahatsızlığı var. kuşumu kuyruğu her nefes alışında aşağı yukarı hareket ediyor. kuşum maşallahı var çok hareketli çok oyuncu. üstatlardan yardım ve bilgilendirme bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim

#1 serhatbetin, 5 Ekim 2016
    Son düzenleme: 5 Ekim 2016
  2. alidinc28

alidinc28 Active Member

Beğenileri:
    206
    Enteresan ilk defa gördüm bende merak ettim şimdi geçmiş olsun.

3. serhatbetin

serhatbetin New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkür ederim

4. Yavuz OYMAK

Yavuz OYMAK Active Member

Beğenileri:
    106
    kuşta bir rahatsızlık yok iri kuşlarda bu normaldir jumbo kuşlarda bunu yapar hatta nefesi iyi alamadıkları zaman ağızlarını açıp kapatırlar.

bu videoyu izleyiniz.

5. serhatbetin

serhatbetin New Member

Beğenileri:
    0
    videoyu izleyince benim kuşum gibi kuyruk sallayanları gördüm yani artık içim rahatladı teşekkür ederim :)

6. Erdal Arıcan

Erdal Arıcan Active Member

Beğenileri:
    48
    Emeğinize sağlık güzel video daha öğreneceğimiz çok şey var ve herkes sonuna kadar sıkılmadan muhakkak izlesin.

7. Şahsenemmm

Şahsenemmm New Member

Beğenileri:
    2
    Sıkılmış gibi duruyo.ilgisizlikten dolayıda o halde olabilir.saglıklı gördüm.kuşlar sürekli kafeste tutulmamalı

8. serhatbetin

serhatbetin New Member

Beğenileri:
    0
    bizim kuşumuz biraz arsız :) günde 3 saate dışarda kalıyor fakat bu bile yetmiyor adanada yaşıyoruz havalar malum hala sıcak kapı pencere kapalı duramıyoruz kuş biraz uçtuktan sonra kanatlarını ayırıp serinlemeye çalışıyor ama havalar güzelken günde en az 3 defa kafesten çıkıyor :) kafeste iken de biraz yalnız kalabiliyor bunuda sürekli yiyeceği kemireceği şeyleri kafesine koyarak telafi etmeye çalışıyorum

9. Şahsenemmm

Şahsenemmm New Member

Beğenileri:
    2
    Benim kuşm anca biz yatınca kafese giriyo.adananın sıcağını bilirim size hak veriyorum.kuş uçupta sıcaklanırsa tutup kanatlarının altını ellerinle az bişey ıslatabilirsin

10. serhatbetin

serhatbetin New Member

Beğenileri:
    0
    tavsiyeniz için teşekkür ederim elimizden geldiğince serinletmeye çalışıyoruz hayvanı kanat açınca banyoluğa sokuyoruz :)

Sayfayı Paylaş