Karadeniz Pet

kuşum bir türlü iyileştiemedim

serhatbetin

Yeni Üye
öncelikle herkese merhabalar. elimde yaklaşık 9 aylık erkek muhabbet kuşu var.4 ay felan süre gelen bir rahatsızlığı var. kuşumu kuyruğu her nefes alışında aşağı yukarı hareket ediyor. kuşum maşallahı var çok hareketli çok oyuncu. üstatlardan yardım ve bilgilendirme bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
Enteresan ilk defa gördüm bende merak ettim şimdi geçmiş olsun.

kuşta bir rahatsızlık yok iri kuşlarda bu normaldir jumbo kuşlarda bunu yapar hatta nefesi iyi alamadıkları zaman ağızlarını açıp kapatırlar.

bu videoyu izleyiniz.

kuşta bir rahatsızlık yok iri kuşlarda bu normaldir jumbo kuşlarda bunu yapar hatta nefesi iyi alamadıkları zaman ağızlarını açıp kapatırlar.

bu videoyu izleyiniz.

videoyu izleyince benim kuşum gibi kuyruk sallayanları gördüm yani artık içim rahatladı teşekkür ederim :)

bu videoyu izleyiniz.
Emeğinize sağlık güzel video daha öğreneceğimiz çok şey var ve herkes sonuna kadar sıkılmadan muhakkak izlesin.

Sıkılmış gibi duruyo.ilgisizlikten dolayıda o halde olabilir.saglıklı gördüm.kuşlar sürekli kafeste tutulmamalı

Sıkılmış gibi duruyo.ilgisizlikten dolayıda o halde olabilir.saglıklı gördüm.kuşlar sürekli kafeste tutulmamalı
bizim kuşumuz biraz arsız :) günde 3 saate dışarda kalıyor fakat bu bile yetmiyor adanada yaşıyoruz havalar malum hala sıcak kapı pencere kapalı duramıyoruz kuş biraz uçtuktan sonra kanatlarını ayırıp serinlemeye çalışıyor ama havalar güzelken günde en az 3 defa kafesten çıkıyor :) kafeste iken de biraz yalnız kalabiliyor bunuda sürekli yiyeceği kemireceği şeyleri kafesine koyarak telafi etmeye çalışıyorum

Benim kuşm anca biz yatınca kafese giriyo.adananın sıcağını bilirim size hak veriyorum.kuş uçupta sıcaklanırsa tutup kanatlarının altını ellerinle az bişey ıslatabilirsin

tavsiyeniz için teşekkür ederim elimizden geldiğince serinletmeye çalışıyoruz hayvanı kanat açınca banyoluğa sokuyoruz :)

Geri