Karadeniz Pet

Kuşum Birden HAREKETLENDİ YARDIIIIIIIM :D

• Konbuyu başlatan Mete AYVALI
  • Başlangıç tarihi
M

Mete AYVALI

Guest
Arkadaşlar Antibiyotik içince hareketlendi kuş elime çıkıyor delirdi sanki sarhoş gibi kafasını öteye beriye çevirip birden elime atlayıp öpüyor öpücük veriyor omuzuma kafama tırmanıyo kafamdan aşagı sarkıp gözlerime bakıyo bi yardım yan etkimi bu yan etkiyse zararlımı zararsızmı

bana suyunu çeyrek koycaksın 2 damla damlatcaksın dedi ordaki veteriner bende öle yaptım nasıl kullanıldıgını bilen birisi varsa söliyebilirmi acaba !! ve günde kaç kez filan

Hocam ne için kullanıyorsunuz ne kullanıyorsunuz bunları soylerseniz bilgisi olan arkadaşlar yardimci olur..

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk 4 ile gönderildi

dozdan deildir bence ama aşırı doz toksik etki yapıp dahada kötu yapar mustafa hocamın dedigi gibi hizli iyilesir fazla dozla deyip abartmayın ilacı hareketlı olmasıda bence vücut direncinin artmasındandır

buğra abicim nasıl kullancam bi bilgin varmı doz hakkında

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:13 -->-> Daha önceki mesaj 22:11 --

Hocam ne için kullanıyorsunuz ne kullanıyorsunuz bunları soylerseniz bilgisi olan arkadaşlar yardimci olur..

Üst Solunum hastalıkları hıçkırıyor + dün 16 kez ard arda aralıksız hapşurdu ve bunu genellikle yapıyor

Hangi ilacı kullanıyorsunuz?

Ben bu ilacı ilk defa gördüm , veteriner verdi galiba size , ama arkadaşların dediği gibi herhangi bir rahatsızlık yok ise dozajı aşmadan az miktarda ilave edin..

vallaha ilac toz ise genel kullanim dozu yaziodur prospektuste ilaci ilk defa gordum ama buyuk ihtimalle yarim suluga 3-4 princ tanesi kadardir ama yalan solemiyim tam bbilmiorum maalesef

işte veteriner bana suyu çeyrek doldurcan 2-3 damla dedi ama bu seferde sarhoş gibi kafayı yedi ama şimdi sakin

Geri