Karadeniz Pet

kuşum bitlendi mi?

ilacı kullandıktan sonra 2 gün yıkamayın sakın kuşu . tozlarda da toksik etki olabılır sprey kullanmaya özen gosterin. (bence)

gece kafes tabanına düz beyaz bir kagıt koyun ısıgı kapatın sabah kagıt üzerinde görürsünüz birşey varsa ayrıca ısıgı kapattıktan sonra kusunuzu dinleyin karanlıkta tıkırtı yapıyorsa kaşınıyordur ve bitlenmiştir
emin olmak için denemelisiniz

ya kuşum temizlendi bit göremedim. yada zaten temizdi. benim bir sorum daha olucak arada bi kaç kere yeşillik verdim havuç rendeledim ama hiç dokunmadı. vermeye devam etmelimiyim

yeşilliği ıslak değil kuru olarak vermeni öneririm abartırsan ishal olur
havuç ve yumurta vermelisin zamanla alışacaktır sabır...

yeşilliği ıslak değil kuru olarak vermeni öneririm abartırsan ishal olur
havuç ve yumurta vermelisin zamanla alışacaktır sabır...

Dün akşam yeşil elma kestim incecik üstünüde yemlerine bandırdım astım yanına yaklaşmayı geç korktu elmadan :).

peki kuru vereceğim.
havuç rende şeklinde mi olmalı

yumurta iyi haşlanmış ve kabuğuyla çektirilip mi verilmeli

evet havuc ve yumurta rendelenecek çok sulanmamalı kabuklarını kullanabilirsiniz iç zarını çıkararak

evet havuc ve yumurta rendelenecek çok sulanmamalı kabuklarını kullanabilirsiniz iç zarını çıkararak

jesse ye mama yaptım gagasını sürmedi. marul maydonoz yıkadım kurladım verdim yine yok. ballı kreker yaptım ballı yine dokunmuyor bile. alnadığım kadarıyla yemicek jesse :)

bit spreyei yapin kafesin altina suluklarin icine bir kac damla limon suyu koyun limon icerdeki pireleri eritir. kusdaki kursakdaki yemleri eritir ben her hafta veriyorum bir sorun olmadi.

Geri