petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum bitlendimi???

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve pasam m tarafından 4 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. pasam m

pasam m New Member

Beğenileri:
    0
    Kusum surekli kasiniyor.Elime alip bakiyorum bitlendimi die ama hic bisey yok.Bitler gozukurmu nasil olur.Bitlenip bitlenmedigini nasil anlayabilirm.

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    Kanat altına aralayıp bakacaksınız gözükür zaten, fakat kuşlar sürekli kaşınırlar zaten ama siz yinede kanatları açıp altına bakın... Eğer bir şey yoksa merak edilecek bir durum yoktur...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 4 Şubat 2015
    Son düzenleme: 4 Şubat 2015
  3. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    270
    Akşam kafese beyaz bir peçete veya kağıt koyup ışığı kapatın bir müddet bekledikten sonra ışığı açıp peçete (veya kağıda) baktığınızda bitleri üzerinde görebilirsiniz (tabi ki bit varsa)

4. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    tüy döküyormu tüyde ola bilir

5. pasam m

pasam m New Member

Beğenileri:
    0
    kafesin altina beyaz kagit seriyorum zaten kontrolde ediyorum ama hic bisey yok.2aylik henüz arada bi dokerse döküyor tüy beyaz beyaz.inceledim kusu elime alip ama hic bisey gozukmuyor.

Sayfayı Paylaş