Karadeniz Pet

kusum bizden sogudu

• Konbuyu başlatan 20_merve
  • Başlangıç tarihi
2

20_merve

Guest
Tursu adinda kusum var geldi ve 60 gun sonra kanadinda kan gorduk kuscuya goturup
Gosterdik kuscuda kanatlarini yoldu duzelmesi icin kusumuz alismisti bize simdi hic elimize
Gelmiyor ancak yemsiz kalirsa yanimiza geliyor,Bizde bir adet arkadas aldik tursuya disi simdi
İkisi bizimle hic ilgilenmiyolar ne yapabilirim yardim edin

niye kuşun kanatlarını yoldu zavallım küsmüştür. Eş tuttuysa artık yüz vermez ama sağlıklıysa artık sorun etmeyin

aralarında 3 ay fark var birisi küçük yenisi nasıl eğiteyim peki sadece uzaktan mı seveyım artık onları :(

Artık evet uzaktan sevin kendi hallerine bırakın onları şayet torunlarınız olursa inşaallah onları seversiniz

Youtube da çift muhabbet kuşu nasıl alıştırılır videosu var belki yardimci olur. Birden fazla kuşu olup da alisan var ama daha zor

Zamanla alışır sabırlı olmak lazım.Turşu ismi güzelmiş dikkat edin de turşu niyetine yemekte yemeyin hayvanı :)

Sanirim gerekli cevaplar yazilmis. Benim merak ettigim, bahsettiginiz hastalik neydi ve nedenlerini arastirdiniz mi? Yani o sorunun tek cozum yontemi kanat yolmakmiymis acaba? Kuscu dediginiz, veteriner miydi? Yoksa aldiginiz yer mi? Yanlis anlamayin, bunlari sormamin nedeni, yarin birgun, bizim basimiza da ayni sorun gelirse, bu kanat yolmak ilk etapta cok da mantikli bir cozum gibi gelmedi bana. Biri yapmaya kalkar, engel oluruz belki.

Artık çok geç yavrularından kendinizi teselli edeceksiniz. Her şeyde bi hayır vardır. İyi haberlerinizi bekliyorum.

bundan sonra eş tutarlar ise yavru seversiniz..

Geri