Karadeniz Pet

kuşum bize küstü :)

• Konbuyu başlatan miyas
  • Başlangıç tarihi
M

miyas

Guest
şehir dışından misafirlerimiz gelmişti bebekleri de vardı. bir kaç gün biz bebekle ilgilenip oynayınca baktık bizimkisinden hiç ses çıkmıyor. misafirler gidince de bir hafta bizimle konuşmadı oynamadı kafesinden de çıkmadı. ilk başta hasta zannettik ama hastada değilmiş. :) ne kadar garip bi duygu

Yok artik, gercekten mi? Kuslarda hic boyle bir sey duymadim. Bence sanslisin o zaman. güzel bir kusun var, gönlünü al barisin ;)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kuslarda duygularini insan gibi yasar kucukken bi kusum vardi sofrada bizle yemek yerdi tarhana corbasi bile icmisligi vardi bi gun yemegin icine dustugu icin anneannem eliyle itti kusu yaklasik 2 ay soba borusunda bizi izledi gelmedi anneannem cilgin gel demesiyle sofraya gelmisti kaldigi yerden devam etti yani biraz trip atar ama iyi davrandiginiz surece tekrar eskisi gibi olur

Yok artik, gercekten mi? Kuslarda hic boyle bir sey duymadim. Bence sanslisin o zaman. güzel bir kusun var, gönlünü al barisin ;)

gönlünü alana kadar yapmadığım şebeklik kalmadı zaten, ama barıştık sonunda :) değişik birşey ya çok seviyorum kuşumu 7 yaşında minik yaşlı erkeğim o benim :)

Yasi da varmis baya. Canlilar yaslandikca alingan olur ondandir ;)

Kuslarda duygularini insan gibi yasar kucukken bi kusum vardi sofrada bizle yemek yerdi tarhana corbasi bile icmisligi vardi bi gun yemegin icine dustugu icin anneannem eliyle itti kusu yaklasik 2 ay soba borusunda bizi izledi gelmedi anneannem cilgin gel demesiyle sofraya gelmisti kaldigi yerden devam etti yani biraz trip atar ama iyi davrandiginiz surece tekrar eskisi gibi olur

kıyamam ya çok masumlar. bizimkiside bizimle yemek yiyor özellikle peynire bayılıyor çok yedirmemeye çalışıyorum bu seferde elimle kavga ediyo peynire ulaşmaya çalışıyor çılgın :)

Geri