petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum bize küstü :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve miyas tarafından 1 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. miyas

miyas Guest

şehir dışından misafirlerimiz gelmişti bebekleri de vardı. bir kaç gün biz bebekle ilgilenip oynayınca baktık bizimkisinden hiç ses çıkmıyor. misafirler gidince de bir hafta bizimle konuşmadı oynamadı kafesinden de çıkmadı. ilk başta hasta zannettik ama hastada değilmiş. :) ne kadar garip bi duygu

2. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Yok artik, gercekten mi? Kuslarda hic boyle bir sey duymadim. Bence sanslisin o zaman. güzel bir kusun var, gönlünü al barisin ;)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Kuslarda duygularini insan gibi yasar kucukken bi kusum vardi sofrada bizle yemek yerdi tarhana corbasi bile icmisligi vardi bi gun yemegin icine dustugu icin anneannem eliyle itti kusu yaklasik 2 ay soba borusunda bizi izledi gelmedi anneannem cilgin gel demesiyle sofraya gelmisti kaldigi yerden devam etti yani biraz trip atar ama iyi davrandiginiz surece tekrar eskisi gibi olur

4. miyas

miyas Guest

gönlünü alana kadar yapmadığım şebeklik kalmadı zaten, ama barıştık sonunda :) değişik birşey ya çok seviyorum kuşumu 7 yaşında minik yaşlı erkeğim o benim :)

5. Erman ARSLAN

Erman ARSLAN New Member

Beğenileri:
    0
    Yasi da varmis baya. Canlilar yaslandikca alingan olur ondandir ;)

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. miyas

miyas Guest

kıyamam ya çok masumlar. bizimkiside bizimle yemek yiyor özellikle peynire bayılıyor çok yedirmemeye çalışıyorum bu seferde elimle kavga ediyo peynire ulaşmaya çalışıyor çılgın :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum küstü konuşmuyor

,
  2. muhabbet kuşum bana