petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum bu saaten sonra eş tutar mı

Konusu 'Bakım Beslenme Üretim ve Yetiştirilmesi' forumundadır ve ClassKing77 tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. ClassKing77

arkadaşlar hepinize merhaba maviş 3-4 yaşında öncelikle eş tutar mı ve yavru yapar mı? eğer tutarsa 3-4 yaşında erkek bulabileceğimi hiç sanmıyorum en az kaç yaşında olması lazım bu erkeğin. eskiden bir eşi vardı ama öldü. en az 20 kere yumurta yapmıştır ama hiç birinde çıkmadı kuşum kısır olabilir mi ? zaten bu kuş biraz asabi eşi de ürkekti ondan olmuş olabilir mi ? ayrıca biz de biraz rahatsız ediyorduk yoksa ondan mıdır ? lütfen yardım edinnn :eek::eek::confused::confused:

#1 ClassKing77, 13 Temmuz 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 13 Temmuz 2014
  2. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    KuşunuzIa birIikte Kuş AIicaniz Yere Gidin Orda Yaşı Büyük ErkekIerIe Yan Yana Koydurun 30dk içinde hangisi iIe YakinIik Kurduysa Onu AIin Sonra Yavru AImak Ve YumurtaIar boş Çıkmasin Diyosaniz Hiç Birseyini eksik etmiceksin gerekIi OIan İhtiyacIari Forumda Mevcut

3. ClassKing77

zaten hiç bişi eksik değil spreyine kadar sağolun :) peki bu saaten sonra eş tutar mı ve kısır olup olmadığını nasıl anlarız

4. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    kuş biraz yası gelmis geçiyor bile ama kızgınlık yumurtası yapıyordur o eslesmıyorlardır ama bi büyük erkek ile sansınızı deneyın

5. ClassKing77

o zaman yeni bir çift almak en iyisidir :) hiç riske girmeyelim :)

Sayfayı Paylaş