petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Bugün Rahatsızlandı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve dramixfurkan tarafından 13 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. dramixfurkan

Dün Paşam Gayet Sağlıklı bir şekilde yiyor içiyor dışkısını yapıyordu.Ama bugün sabah kalktıgımda resmen dışkı yerine bildiğiniz su çıkartıyor.İlk kez normal bir dışkı yaptı ama 2 parça yaptı biri full su diğeri normaldi.Ne Yapmam gereklidir :(

Not : Devamlı Kabarık Duruyor Ve Aşırı Şekilde Evcilleşmiş.Normalda Gider Avizede Otururdu.Ama şuan Elimde falan uyuyor.

2. Gokay Akgul

geçmiş olsun dostum. Haşlayıp patates ver ona bide sularına çay kaşğının ucuyla türk kahvesi koy. Geçer eminim.

3. dramixfurkan

Teşekkür ederim deneyeceğim.Saolasın.

4. Gokay Akgul

Dene dostum Kesin çözüyor merak etme yemini çıkar patates ver yemez ise yemi geri koy. ama sularına kahve mutlaka koy. benim başıma da geldi şükür olsun düzeldi :)

5. dramixfurkan

Kuşum düzeldi ALLAH'a şükür.Gayet sağlıklık tavsiyenizin yanında suyuna prinç lapasının suyunuda eklemiştim.İyileşti.Teşekkürler.

6. Tuncay ÇAĞATAY

2 bucuk saatte nasil iyilesti anlamadim.koyduklariniza bile bakmamis yememis olabilir.iyi olmasina sevindim ama o kusta zaten bisey yoktu diye dusunuyorum.

7. Deniz Güngör

Deniz Güngör New Member

Beğenileri:
    0
    yem değiştiyseniz yada ilk kez marul gibi bir yeşillik verdiyseniz olur bazen , düzeldiğine sevindim fakat Tuncar ÇAĞATAY'ın dediği gibi hasta olan kuşlar böyle 2 saatte zımba gibi olmazlar :) demekki korkucak bişey yoktu.

8. Mehmet ŞEKER

Çok çabuk düzelmiş geçmiş olsun

9. ErayKRTL

ErayKRTL Guest

Yeşillik biraz ishal eder kuşları bilgin olsun

10. dramixfurkan

Yem Değişmiştik.Tabiki kuşum 2 saate zımba gibi olmadı.İlk isali düzeldi.Ardından hafif hafif yem yemeye başladı.Yaklaşık 2 saat önce duduklarımı yiyodu.Allah a şükür sağlığına kavuştu.

Sayfayı Paylaş