petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum bugün sık sık kaşındı ve dışkısını yediğini gördüm, CEVAP LÜTFEN ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Abdullah AKDAL tarafından 21 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Cümleten hayırlı akşamlar, iyi forumlar. Kuşumun benle bugün 3. günü. İlk defa bugün sabah dışkısını gagasında gördüm; poposunda da vardı (Acaba temizlemek için mi ?) Ve bir de kaşındı bugün sıklıkla.. Fakat sürekli kanatlarına tüylerine tek tek ince ince baktım hiç bir bit pire vs. göremedim. Önerileriniz ve görüşleriniz nedir ? Cevaplarsanız mutluluk duyarım. Cevaplayanlara şimdiden teşekkürler.

2. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    kuş bu kaşınır tüylerini temizler. normal bir durum canlılığı yerindeyse. popo kısmını temizlerken yapışmıştır gagasına dışkısı.

3. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bir sorum daha olacak size, gagasını çıtırdatması ne anlama gelir peki ? Bugün onu da çok sık yaptı

4. Selahattin GÖKTAŞ

gaga çıtırdatması mutlu olduğu anlamına gelir dışkısını yiyorsa vitamin ve mineral takviyesi yapın. kalamar kemiğinide kafesten eksik etmeyin.

5. Abdullah AKDAL

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    teşekkür ederim

6. Taha Mert Damarlı

ilaçlar var alın sürün adını unttum

Sayfayı Paylaş