Karadeniz Pet

kuşum cama çarptı

• Konbuyu başlatan Erdem KARAMAN
  • Başlangıç tarihi
bence kuş beyin kanaması gibi birşey geçirmiş. solunumla ne alakası olduğunu anlamadım. bu gibi durumlarda kuş direk veterinere götürülmeli. başınız saolsun çok üzüldüm:(

Bencede beyin kanaması geçirdi gibi, ilginc olan ilk bu denge kaybi 5 gun once olmustu ben bunu cama carpmasina baglamistim, ama ölümü 5 gun sonra oldu, cok üzüldüm, evlad gibi bisey oluyor bu minik kuşlar, can Çekişmesi 1-2 saat sürdü, benim aklima gelen bide uretici bunlarin hepsini tek ana babadan üretmiş, yani kardesler arasi ciftlesmede olmus, akraba ciftlesmesi genetik sikintilar cikarir bildigim, bir daha ordan almiycam 15 tl fiyati, asiri ucuz, adanada kus alabilecegim uygun uretici varmi

adanadan aldıysan ithal kuştur o büyük ihtimal yavru kuşlar nereye koncağını bilmezler duvara ve cama çarparlar .aynı olay güvercin yavruları içinde geçerlidir

Gittim petshopdan erkek aldım, yesil guzel bi kus, ilk geldi bi ufak kavga oldu ama umarım anlasirlar, gidenle olunmuyor, hayat devam ediyor, dunyanin acımasız bir kanunu, tavsiyeleriniz varmi

üretici den kuş alman yönünde tavsiyem

Sordum adanadan varmı diye ama cevap gelmedi, tercihim uretici olurdu ama adanadan yok heralde

braz araştır vardır illaki

benimde kuşum cama çarptı ve hırlıyo nefes alışı farklı ve grip gibi veterinere götürmelimiyim ölücek diye çok korkuyorum lütfen bana yardım edin :(:mad:

Arkadaşlar banada yardim edermisiniz benim kuşum cama çarptı sonra sesi kısıldı geçermi lütfem yardim edin

saldığın zaman perdeyi örtmelisin...çarpması normal...benimkide çarpmıştı elimde 1 saat zor kendine geldi,boynu döndü,yere düştü kaldı,kafasına su çırpmıştım bide sevdim o an için ama insan üzülüyor

Konunun üzerinden uzun zaman geçmesine rağmen mesaj yazılmış bende bir şey söylemek istiyorum.Aldıgınız erkek çok buyuk

Geri