petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Çiftleşmekmi İstiyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve DarkredBlue61 tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Arkadaşlar İki Tane Dişi Kuşum Var Biris Çek Biri İngiliz.İngiliz Kuşum 6 Aylık Filan Fakat Son Zamanlarda Kafesin Dibinde Yada Akıllı Yemlikte Poposunu Yukarıya Kaldırıp Tüylerinide Azıcık Açıp Bekliyor Neden Böyle Yapıyor? Kafeslerini Ayırdım Yine Ayni Çok Sık Yapmiyor Ama Erkekmi İstiyor Nedir

2. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Akıllı yemlige alışık degilse, yuvalıgı da benimseyemediyse ondan yapıyor olabilir bence

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Olabilir belki, resim yada video ekleme ihtimaliniz varmı.

4. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    evet olabilr bir resim video yükleyebilirmisiniz arkadaşın dediği gibi

5. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Ama Sadece Akıllı Yemlikte Değil Özellikle Akıllı Yemlikte Öyle Yapınca Ayaklarıyla Yemleri Eşeliyor Dağitiyor Bence Yemlikle Alakali Değil Çünkü Sadece Yemlikte Yapmiyor Bunu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:59 -->-> Daha önceki mesaj 10:58 --

Valla Denerim Sıkda Yapmiyor Tekrar Yaparsa Çekmeye Çalişirim 1 Saat Önce Yaptida Ayağiya Kalktim Yavaşça Bakıcaktım Hemen Yukarıya Çıktı

6. Rassien

Beğenileri:
    30
    peki tamam

7. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    bence kızışmış kuşun far etmez bir foto yolla o pozizyonda olmasada olur burnunudan birde boydan cek yeter amam büyük ihtimal yemligi eş zannedip çiftleşmek istiyor

8. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Valla Anlamiş Değilim Erken Değil Mi Ama Daha? 6 7 Aylık Anca? Yemlik Özellikle Son Zamanlarda Çok Bitiyordu Hep Yerler Yem Oluyordu Bende Çalişiyordum Çocuklar Dökmüş Deyip Geçiyordum Ama Yanımda Yapinca İşler Değişti Anladım Olayı Bakayım Tekrar Yaparsa Video Atabilirim Umarım Hemen Topluyor Kendini Çünkü Acaba Yuvalık Alıp Taksammi Ki Kafese? Yoksa Video Attiktan Sonra Sizin YOl Göstermenize Göremi Takarım?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:08 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

Buyrun Arkadaşlar Durum Bundan İbaret Yerde İkende Böyle Yapıyor Ama Eşelemiyor Sadece Duruyor Bu Şekilde
    [YOUTUBE]bvEVVMn6liA[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

@yusufkral [MENTION=11366]Conquering[/MENTION] [MENTION=10273]Ensar YILMAZ[/MENTION] [MENTION=8503]Atılım BUKAĞIKIRAN[/MENTION]

#8 DarkredBlue61, 1 Eylül 2014
    Son düzenleme: 1 Eylül 2014
  9. Rassien

Beğenileri:
    30
    kuşun yuvalık falan sanıyo heralde ondan eşiniyo galiba kızışmamış ama dişi kuşlarda annelik ve yuva yapma iç. güdüsü oplduğu için eşinir kum olsun toprak olsun mesela yuvalıkta vakit geçirirken eşinirler kemirirler benim bildiklerim bu yuvalık zannediyor galiba

#9 Rassien, 1 Eylül 2014
    Son düzenleme: 1 Eylül 2014
  10. tarçın ve şaşkın

Benim disi kusumda yapior bunu ama eside var yuvaligida neden yaptigini bilmiyorum ama

11. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Ama Kafesin Dibinde Aynı Böyle Poposunu Kaldırıyor ve Bekliyor Dibinde Eşeleyeceği Bİşeyde Yok?

12. Rassien

Beğenileri:
    30
    onu benim kuşumda yapıyor köşeye geçiyor eşiniyor peçeteyi falan kemiriyor dediğim gibi kuşlar eşinir di,şi kuşlar tavuklar falan hep eşinir köşe biyer buldumu

13. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Izgara Var Yerde Yerdeki Kağit İle arasında 4 5 CM Var Eşelemesi İmkansız

14. Rassien

Beğenileri:
    30
    hmm o kadarını bilemem artık çifftleşmek için de yaşı küçük bilemiyorum tam olarak daha uzman arkadaşlar var onlara mesaj atabilirsin üreticiler falan var

15. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Hep Böyle Piskolojisi Bozuk Kuşlar Bana Denk Gelyor :D :D Neyse Umarım Gören Olur Ona Göre Çift Alıcam

16. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    hocam kızıskın bı erkek al at kafese alıversın ıfadesını :D

17. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    Karakolda Bitmesin Olay :D :D Neyse Bakalım Madem Öyle :D

18. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    anca yuvalıkta bıter ıs :D

19. DarkredBlue61

Beğenileri:
    7
    İnşallah İnşallah :D

20. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Videodan ceresine dikkat ettiğim kadarı ile kızgın değil ama ışıktan vs de öyle görünmüş olabilir. Benim erkek kuşta eşeliyordu akıllı yemliği sürekli normal yemlik var artık eşelemiyor. Bunun dışında çift zaten kuşunuz alın bir yuvalık belki yumurta hazırlıkları yapmak istiyordur yavru alırsınız belli olmaz.

Sayfayı Paylaş