petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çiftleşmiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve memo35 tarafından 2 Aralık 2015 başlatılmıştır.

1. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    3 ay once dişi kuş aldım ceresi koyu kahve tamda kızışma döneminde ama bi türlü bi kıvılcım yok mesafeli davraniyor erkek kuş yanaşiyor hatta ayağını sırtına atiyor ama dişi kuş sürekli kaçiyor. Ne yapmalıyım bi tafsiyeniz var mı ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 06:45 -->-> Daha önceki mesaj 03:09 --

#1 memo35, 2 Aralık 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 2 Aralık 2015
  2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Eğer tüyde veya hasta değillerse bir süre daha bekleyin.
    Dişini ilgisini yuvalığa çekmek için yuvalık içine dal tarçın parçaları koyabilirsin.
    İnternetten yavru besleme ve çiftleşme sesi dinletebilirsin.

3. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    Tşkler dahada vereceginiz tavsiyeleriniz varsa bilgilendirin lütfen hepsini uygulayacağı yıllardır kuş besliyorum artık yavru sahibi olmak istiyorum...

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Şu anda Levent Abi'nin söyledikleri yeterli. Çiftleşme, ve yavru sesi dinletin. Yuvaya Eğer seviyorlarsa dal darı ve kuşları çekmesi için tarçın koyun.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum çiftleşmiyor