petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Çıldırdı Resmen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve monqan43 tarafından 4 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. monqan43
    Gizli

monqan43 Guest

öncelikle Selamun Aleykum.
    -Beyler ben kuş aldım 2 gün önce dün ve önceki gün hiç oynamazken 3. gün buna mama hazırlamıştım yumurtalı havuclu irmikle felan sonra kuş sesi açtım :D çıldırdı kuş kapattıkdan sonrada böyle olmaya başladı duruyo 30dk - 1 saat sonra bi ötmeye başlıyo 15 dk felan bu davranışlar normal mı ?
    Birde kuşu 2 kere saldım dün ve bugün 2sindede 5-6 kere duvara çarptı şok felan bu davranışlar normalmi birde videoda göründüğü gibi kıç kısmı çok pis o da normal m i:eek::(:eek::):D
    Video : http://youtu.be/NZT-48IuvFk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:52 -->-> Daha önceki mesaj 18:51 --

Muhabbet kuşum Çıldırdı www.muhabbetkusu.com.tr - YouTube VİDEO

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:01 -->-> Daha önceki mesaj 18:52 --

yardım eden yokmu?

2. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Kuş ilk 2 3 gün sessiz sedasız kalır ortamı tanıması için. 3 gün sonra normal şekilde ötmeye ce hareketli olmaya başlar. Normaldir

3. monqan43
    Gizli

monqan43 Guest

peki baba kafes sizcede dar mı videoda göründüğü kadar yeni almalımıyım?

4. Enes YLKSN

Enes YLKSN Active Member

Beğenileri:
    1
    Youtube açamadığım için izleyemiyorum. Lakin
    40 cm uzeri kafesler gayet uygundur. Temiz olma şartıyla

Sayfayı Paylaş