Karadeniz Pet

kuşum çıldırdı

• Konbuyu başlatan Denizci
  • Başlangıç tarihi
abi kuşlarda görüyo demek ki sor abi kuşuuna gördün mü görmedin mi de cevap vermezse görmüştür :D

eğdi kafasını tünekte vıcır vıcır bi şeyler söylemeye başladı kendi kendine şimdi de bıraktım filmi kuşu izliyorum :) ilginç valla

Ben muhabbet kuşlarının uyuklarken ani hareket yaptığına şimdiye kadar hiç rastlamadım.

ula bır konu actın mıllet bırbırını yıycek konu ıptal de :D

yakında rüyaları kayır edebilen bi makine yapılçakmış hemen seri üretiminde alıp denicem kuşumda görürsünüz ben görermiyim bilmemde torunlarıma vasiyet ederm çetin sende et torunlarına benim torunları bulsunlar :D

sizce yapılırmı aha yenı konu :)

eğdi kafasını tünekte vıcır vıcır bi şeyler söylemeye başladı kendi kendine şimdi de bıraktım filmi kuşu izliyorum :) ilginç valla
Kuşun da uykusu kaçmış , bir mısır kap gel de beraber izleyin artık.Zaten belki de sana 'beraber izleyelim şu filmi' demiştir .
uyurken uykusunda hiç ötüp cıvırdadığınıdamı duymadın :confused:

O uyku değil , dinlenme . O esnada gözlerini dinlendiriyorlar :)

hayır benim dediğim uyku, ben çok denk geldim uyurken ötüp cıvırdadığına

saaat 3 oldu yatın ruya gorun

az nıjer tohumu ye :D:D:D:D

tuneklerın tahtamı la plastıkse ses yapar korkarsın :D

kabus gördü heralde dediğiniz gibi :D kabardı gene uyuklamaya başladı sustu. ilginç valla.

cocugun konusunu pok ettık ben kacar ıyı gecler saat 3 te gulup durdum valaa gorusuruz

kabus gördü heralde dediğiniz gibi :D kabardı gene uyuklamaya başladı sustu. ilginç valla.

e usta yeniliğe öneriye açık olcanız diyoruz kabul etmiyonuz ben hayvanları cok ilgi çekici buluyorum sonucta onlarında bi beyni ve zekası var ama düşünme kabiliyetleri yok deneme yanılma yoluyla öğreniyorlar :) hayvan deyip gecmeyin

ufacık canı var yahu ne kabus gördü acaba. kötü kötü şeyler görüp sonra psikolojisi bozulsun istemem :)

Geri