petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok agresifleşti

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve daygrameon tarafından 20 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. daygrameon

daygrameon Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.

Kuşum 3 - 3,5 aylık arası. Son 4-5 gündür çok agresifleşti ve bizimle hiç ilgilenmiyor. Ayrıca kabarık durup sandalyenin parlak tarafına saldırıp duruyor. Bazen elimi uzatınca da ısırmaya çalışıyor. Ama can acıtırcasına değil sanki "dokunma bana" gibisinden bi ısırış. Ama aynı zamanda da saldırdıktan sonra kendisi zıplıyor hemen elime. Aynı zamanda kaşınıyor ve tüyleri normale göre daha fazla dökülmeye başladı. Eskiden kafeste durmayı hiç sevmezdi ama artık kafese girmemek için ısrar da etmiyor. Ama kafeste de davranışları aynı. Kısacası baya huysuzlaştı.

Ben ilk başta tüye girdiğini düşündüm. Betisol vitamin aldım suyuna koyuyorum şuan. Acaba düşündüğüm gibi tüye mi giriyor yoksa farklı bi sıkıntısı mı vardır ?

#1 daygrameon, 20 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 20 Ağustos 2014
  2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Muhtemelen tuyde. Mama, vitamın takvıyesi ve yulaf verın.

3. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    tüye girmiş ola bilir kafasındaki tüyler seyrekleştimi ve kafa tüyleri siyah uclar cıktımı o zaman tüye girmiş oluyor belkin ayvanı korkutacak birşey yapmışırsınız

Sayfayı Paylaş