Karadeniz Pet

Kuşum çok bağırıyor

Rassien

Onursal Üye
arkadaşlar kuşumu kafese koyunca bi süre sonra çok bağırıyor beni çağırıyor vi vi diye
her bağırdığında çıkarıyorum oyun oynuyor sıkılıyor kafese koyuyorum yine bağırıyor ben gelince susuyor acaba bendn ilgimi istiyor sağlığı da iyi maşallah turp gibi :confused::confused::confused:

Aynısı benim kuştada var bana çok alışık sürekli tepemde olmak istiyor saatlerce dışarıda oluyor kafese koyduktan 2 dakika sonra car car bağırmaya başlıyor. çıkartınca ses yok :D

Aynısı benim kuştada var bana çok alışık sürekli tepemde olmak istiyor saatlerce dışarıda oluyor kafese koyduktan 2 dakika sonra car car bağırmaya başlıyor. çıkartınca ses yok :D

hocam sizin kuş dışarı salınca ne kadar uçuyor,?Daha çok uçuyor mu yoksa yerde mi?

o ilgidendir hocam. Bizimkide öyle. Sabah beni gördüğünde yanına gidene kadar kıyameti koparıyor. 45 dakika civarı dahi cık cık diye bağırıyor yanına gitmeyince :D açınca yere falan konuyorsa oyun istiyordur. Yerde emekler adımlarla kovala bi yavaş yavaş. O tür oyunlar yapabilirsin :D

ilgi manyagı oluyorlar o yuzden bendede var salınca mutlu oluyo cok ılgı beklıyo

Geri