petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok hafif çarptı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve emirhan cirmencik tarafından 26 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

1. emirhan cirmencik

Merhabalar ben buralarda yeniyim şimdi ananemde kalan kuş ananem yolculuğa çıkınca tekrar bize geldi.Ortama alışma sürecinde falan biraz bekledim.Sonra kuşu salınca biraz oynla oynadım(eli pek sevmez kola gelir. Bu kuş koldan atlayınca hafif bilgisayarın köşesine çarptı ve düştü (çarptı bile denmez) tutunamayıp birden yere düştü hemen kafese girdi sürekli uyuyor fakat ishal-kabarma gibi bir durum yok kuşa seslendiğim zaman gözlerini açıyor garip garip bakıyor fakat onun sevdiği sesleri çıkarınca canlanıyor falan aynaya hareket yapıyor. Kuşum bir şok geçirmiş olmalı herhalde şuan baya canlı aynayla falan oynuyor :D fakat arda bir bayabi gözlerini kapatıyor bunun sebebini öğrenebilirmiyim.

2. Yusuf Akyüz

Benim kuşun bildiğin kapıya çarptı bir şey olmadı. Düşme ya da çarpmayla alakalı olduğunu düşünmüyorum.

3. emirhan cirmencik

Acaba uykusumu geldi 5-6 saat bekleyeyim şuan baya canlı zaten

4. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Arada şekerleme yapar normaldir .)

5. emirhan cirmencik

Hocam şekerlemederken :confused:

6. nixmare

nixmare New Member

Beğenileri:
    0
    Kendinden gecer uyuklar kestirir vs .)

7. emirhan cirmencik

Saolun hocam kuş tam tamına 1 senedir kafeste uçmuyor kuşu salınca uçamadı ilk başta zaten ama yavaş yavaş kanatları açılıyor şuanda direk enseme kondu gakmaklıyor :D perişan oldum vallahi :D

Sayfayı Paylaş