petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum çok hapşuruyor yardım edinn

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve musa351 tarafından 21 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. musa351
    Gizli

musa351 Guest

arkadaslar kuşumda hiçbir sorunyok yemesinde içmesinde ama çok hapşuruyor neden olabilir ve tedavisi nasıl olur

2. kafes temizliğini düzenli yapıyor musunuz yada tozlu yerlerde fazla geziyor mu bundan kaynaklanıyor olabilir.

3. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Ortamdaki tozdan veya kendi tüylerinden olabilir veya burun deliklerine bir şey kaçmış olabilir.

4. musa351
    Gizli

musa351 Guest

evet yapıyorum daha yeni temizledim hatta normal yerde duruyo sobanın yanında ama devamlı yapmıyo arada bır geliyor 4 kere sıralı yapıyor normalmıdır acaba

5. normaldir sorun yok bence.

6. musa351
    Gizli

musa351 Guest

bir de kafasını ileriye doğru itip ağazını açıyor arada buda normalmıdır

7. yaşı kaç kızıştı mı eşi var mı önce bunları söylemelisiniz :)

8. musa351
    Gizli

musa351 Guest

8 aylık eşi yok erkek kızışma ne demek bimiyorum :/

9. tamam anladım peki bi şeyle oynarken mutluyken mi yapıyor yoksa normal durup dururken mi?

Sayfayı Paylaş