Karadeniz Pet

Kuşum çok hareketli..

• Konbuyu başlatan müge
  • Başlangıç tarihi
M

müge

Guest
Arkadaşlar henüz çok küçük olmasına rağmen muhabbet kuşum kafesinde bir oraya bir buraya koşuyor. Kafası döncek o derece. Henüz kafesten hiç çıkarmadım daha 4 gün oldu çünkü alalı ama o kadar çok hareketli ki gün boyu kafesinde rahat durmuyor. Bir rahatsızlığı mı var yoksa mutlu olduğu için mi kafesinin bana dönük olan kısmında bir oraya bir buraya koşuyor? Yorumlar için şimdiden teşekkürler herkese..

dışarı çıkmak için yapıyor. ama bence daha çıkarmayın ben bikere kaçırdım yanlışlıkla ordan oraya vuruyor

bence kafesten çıkarmalısınız. zaten yavruymuş bide uçamıyorsa çok kolay alışıyolar :) ben geldiği günden beri açıyorum kafesini her gün :)

Evet ben de dışarı çıkmak için yaptığını düşünüyorum ama dediğiniz gibi çıkarsam ordan oraya vuracak çok küçük çünkü daha. Ama böyle de deli gibi ordan oraya koşup duruyor başı döncek =) Çok hareketli. Sonra da yorgun düşüp uyuyakalıyor.

bence kafesten çıkarmalısınız. zaten yavruymuş bide uçamıyorsa çok kolay alışıyolar :) ben geldiği günden beri açıyorum kafesini her gün :)

kuşu geri satıyonmu :D abi kardeş ayırmayak bak günah :D

eve alışmış artık dışarı çıkmak istiyor bence

Evet ben de dışarı çıkmak için yaptığını düşünüyorum ama dediğiniz gibi çıkarsam ordan oraya vuracak çok küçük çünkü daha. Ama böyle de deli gibi ordan oraya koşup duruyor başı döncek =) Çok hareketli. Sonra da yorgun düşüp uyuyakalıyor.

bende daha 4 hafta falan oldu alalı kafeste alıştırın kendinize 1 hafta sonra zaten çıkarınca üstünüzden inmiyor ortamada alıştığından oraya buraya vurmuyor odadan salona kadar koridorları aşıyor artık çarpmadan :D

bende daha 4 hafta falan oldu alalı kafeste alıştırın kendinize 1 hafta sonra zaten çıkarınca üstünüzden inmiyor ortamada alıştığından oraya buraya vurmuyor odadan salona kadar koridorları aşıyor artık çarpmadan :D

Öyle mi? O zaman yavaştan çıkarim bende artık. Satıcı 10 gün çıkarmayın diyince ben de hiç ellemedim o yüzden..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

eve alışmış artık dışarı çıkmak istiyor bence

Tamam o zaman yavaştan çıkarim ben de yorum için teşekkürler =)

Geri