petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok hareketli..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve müge tarafından 1 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. müge

müge Guest

Arkadaşlar henüz çok küçük olmasına rağmen muhabbet kuşum kafesinde bir oraya bir buraya koşuyor. Kafası döncek o derece. Henüz kafesten hiç çıkarmadım daha 4 gün oldu çünkü alalı ama o kadar çok hareketli ki gün boyu kafesinde rahat durmuyor. Bir rahatsızlığı mı var yoksa mutlu olduğu için mi kafesinin bana dönük olan kısmında bir oraya bir buraya koşuyor? Yorumlar için şimdiden teşekkürler herkese..

2. Buğra

Buğra Guest

dışarı çıkmak için yapıyor. ama bence daha çıkarmayın ben bikere kaçırdım yanlışlıkla ordan oraya vuruyor

3. ihsanozdmr

bence kafesten çıkarmalısınız. zaten yavruymuş bide uçamıyorsa çok kolay alışıyolar :) ben geldiği günden beri açıyorum kafesini her gün :)

4. müge

müge Guest

Evet ben de dışarı çıkmak için yaptığını düşünüyorum ama dediğiniz gibi çıkarsam ordan oraya vuracak çok küçük çünkü daha. Ama böyle de deli gibi ordan oraya koşup duruyor başı döncek =) Çok hareketli. Sonra da yorgun düşüp uyuyakalıyor.

5. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    kuşu geri satıyonmu :D abi kardeş ayırmayak bak günah :D

6. Yasin ZORLU

eve alışmış artık dışarı çıkmak istiyor bence

7. Buğra

Buğra Guest

bende daha 4 hafta falan oldu alalı kafeste alıştırın kendinize 1 hafta sonra zaten çıkarınca üstünüzden inmiyor ortamada alıştığından oraya buraya vurmuyor odadan salona kadar koridorları aşıyor artık çarpmadan :D

8. ihsanozdmr

mutluyuz beraber biz :D büyüsün eşini de senden alırım inşallah abi :D

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9. müge

müge Guest

Öyle mi? O zaman yavaştan çıkarim bende artık. Satıcı 10 gün çıkarmayın diyince ben de hiç ellemedim o yüzden..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:25 -->-> Daha önceki mesaj 15:24 --

Tamam o zaman yavaştan çıkarim ben de yorum için teşekkürler =)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşum kafeste çok hareketli

,
  2. muhabbet kuşu neden çok hareketli

,
  3. muhabbet kuşu çok hareketli

,
  4. muhabbet kusum cok enerjik,
  5. muhabbet kuşu kafeste çok hareketli,
  6. hareketli muhabbet kuşları