petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok hareketli

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ZavaZinGo tarafından 13 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Kuşumu alalı 5.gün oldu ve ilk defa bu kadar hareketli.Elimi sevicem diye sokuyoru o dışarı kaçmaya çalışıyor.Balkon felan açıkdıda elimle kapadım.Normalmi bu kadar hareketli olması ?

2. umut solmaz

sen elini sokuncamı hareketleniyor
    eğer öyleyse korkmuştur

3. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Yok hayır normalde öyle davranıyor.Ayrıca saçıma çıksın istiyor hep ama salmak istemiyorum daha yavru bir yere çarparsa ?

4. umut solmaz

tam anlayamadım kafesin içinde durup dururken mi hareketleniyor

5. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    ilk başlarda çarpacak böyle öğreniyor kuşlar sonra zaten odayı tanıcak :)

6. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Şu an sakınleşti yoruldu yazık.Kafesde oynuyor çıkmak istiyor dışarı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:14 -->-> Daha önceki mesaj 15:13 --

Zaten elimi sokunca hemen dışarı çıkmak istiyor zar zor tuttum kaçıyodu kafesden.

7. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    Dostum kuşun kaç aylık

8. umut solmaz

anladım yemini felan yiyince ya da kendini iyi hissedince çıkmak istiyodur eğer kuşu petshoptan aldıysan bide yavruysa daha önce hiç uçmamıştır bi çıkart kısa kısa uçur bi haftadan müthiş uçar:)

9. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşu üreten yerden aldım petshopa güvenmem.İlk eve getirdiğimizde saldım çarpmadı.sonra kafesden 5 10 gün çıkarmayın kafese alışsın dediler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:18 -->-> Daha önceki mesaj 15:17 --

40 günlük oldu.

10. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    dostum çıkar kafesinden camları kapat kapıyı kapat uçsun bi kaç kez etrafa çarpacak ama öyle öğrenecek sen başında bekle yani

11. umut solmaz

o dedikleri bence yalan ben şu ana kadar 1 yerli bi hollanda 2 jumbo bi tanede ingiliz heralde kuşum var hepsini ilk gün çıkardım tabiki çarpıtılarda da daha uçmayı bimediklerinden fazla hızlı çarpmadılar sen çıkar ama peşindende ayrılma benim kuşun biri akvaryuma düşmüştü :)

12. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Akşam salabilirm.ilk eve geldiğimizde yanlışlıkla saldım bir yere çarpmadı.Sanırım salsam yine çarpmaz.birde ben buna mama diye petibör aldım ezdim verdim yararlı olurmu ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:23 -->-> Daha önceki mesaj 15:22 --

Akvaryuma mı düşdü ? :D Akşam salayım bari.

13. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    kuş sevdiyse yer mamaların yararını pek bilmem ama vitamin var kuşların istersen alabilirsin tüy dökümü için yararlı oluyor vitamin .

14. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    Onu yaptım zaten suyunda var.Birde kaç aylıkken konuşur acaba ?

15. Yusuf MUNGAN

Yusuf MUNGAN New Member

Beğenileri:
    0
    sen onla konuşmaya başla ağızı hareket edecek konuştğnda anlaki yavaş yavaş konuşmaya çalışacak inşallah . benimki konuşmuyor daha ama çok ötüyor :D

16. umut solmaz

evet akvaryuma düştü hemen aldım her tarafı sırılsıklam oldu az kalsın boğuluyodu benim diğer konuda gösterdiğim kuşu alalı 1.5 hafta oldu heralde şimdi çapkın çapkın diye geziyo :) ilgiye bağlı konuşması ben hergün sabah kalkınca tüm kuşlarımı salarım sonra hepsiyle konuşurum maşşallah hepside konuşuyo

17. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    İnşallah benimki şuan ötüyor ama konşurda belki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:49 -->-> Daha önceki mesaj 15:48 --

Şaşkını öğrenmesi kolaymı ?

18. umut solmaz

bilmem internette ç,k,ş,c harfkeri bulunsun diyo ama bilmiyorum ne kadar doğru zaten bi kere konuşsun herşeyi söyletebilirsiniz konuşturmak o kadada zor değil ilk başlarda böyle değişik sesler çıkartıyor onu yapınca hemen yanına gidin kafesten çıkarın konuşun başını kaşıyın sonra konuşur bol şans

19. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    bu gün başlıyorum bakalım :D

20. umut solmaz

Sayfayı Paylaş