Karadeniz Pet

kuşum çok hasta..acil yardımm

• Konbuyu başlatan imge taşan
  • Başlangıç tarihi
I

imge taşan

Guest
[YOUTUBE]Guq0CD0bX5A[/YOUTUBE]

herkese iyi akşamlar...kuşum yaklaşık 20 gündür ciddi şekilde hastalandı..önce kendim anlamaya çalıştım araştırdım.sonra veterinere götürdüm ve basit bi soğuk algınlığı dendi.fakat tedavi işe yaramadı.buarada şikayetleri önce kuyruk sallama,sonra uçamama ve kabarmaydı o dönem..daha sonra 2.bi veterinere götürdüm,burası bi klinic buarada ve solunum rahatsızlığı olduğu söylendi,ilaç ve vitamin aldım çıktım..elbette buda işe yaramadı.sonra veteriner bi arkadaşıma danıztım ve bana zitromax kullanmamı söyledi..biraz toparlamıştı ki,tekrar hastalandı..son durumu yukarda ki gibi,yemek yiyemiyo ve kafayı sabit tutamıyo..lütfen bana yardımcı olun

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:36 -->-> Daha önceki mesaj 21:22 --

yardım edebilecek kimse yok mu

Moderatör tarafında düzenlendi:
acill yardım

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Guq0CD0bX5A

herkese iyi akşamlar...kuşum yaklaşık 20 gündür ciddi şekilde hastalandı..önce kendim anlamaya çalıştım araştırdım.sonra veterinere götürdüm ve basit bi soğuk algınlığı dendi.fakat tedavi işe yaramadı.buarada şikayetleri önce kuyruk sallama,sonra uçamama ve kabarmaydı o dönem..daha sonra 2.bi veterinere götürdüm,burası bi klinic buarada ve solunum rahatsızlığı olduğu söylendi,ilaç ve vitamin aldım çıktım..elbette buda işe yaramadı.sonra veteriner bi arkadaşıma danıztım ve bana zitromax kullanmamı söyledi..biraz toparlamıştı ki,tekrar hastalandı..son durumu yukarda ki gibi,yemek yiyemiyo ve kafayı sabit tutamıyo..lütfen bana yardımcı olun

çok hasta lütfen yardım edin

herkese iyi akşamlar...kuşum yaklaşık 20 gündür ciddi şekilde hastalandı..önce kendim anlamaya çalıştım araştırdım.sonra veterinere götürdüm ve basit bi soğuk algınlığı dendi.fakat tedavi işe yaramadı.buarada şikayetleri önce kuyruk sallama,sonra uçamama ve kabarmaydı o dönem..daha sonra 2.bi veterinere götürdüm,burası bi klinic buarada ve solunum rahatsızlığı olduğu söylendi,ilaç ve vitamin aldım çıktım..elbette buda işe yaramadı.sonra veteriner bi arkadaşıma danıztım ve bana zitromax kullanmamı söyledi..biraz toparlamıştı ki,tekrar hastalandı..son durumu yukarda ki gibi,yemek yiyemiyo ve kafayı sabit tutamıyo..lütfen bana yardımcı OLUN
olunhttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Guq0CD0bX5A

Ustalar yine ne der o daha garanti olur ama galiba kuşunuz önce basit soğuk almış sonra pneumöni olmuş. Zitromaxa devam edin daha sıcak yerde durmasını sağlayın akşamları üzerini polar yada peluş örtüyle örtün..

başını buşekilde sola atması normal mi peki zatüre gibi bi hastalıkta

Geri