petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok hasta ishal ve beyaz yapıyor halsiz lütfen bilen daha önce yaşayan girsin

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve atakan ka tarafından 7 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. atakan ka

atakan ka Guest

Kuşum çok halsiz dışkısı sıvı beyaz şeklinde ne yapmam gerek ilaç önerisi felan varmı hiç bir bilgim yok muhabbet kuşu bakımı hakkında hangi ilaç hangi besin felan iyi gelir ayrıntılı yazarmısınız yarın veterinere götürmeyi planlıyoruz lütfen

2. Burak Boyacı

haşlanmış patates,muz çok iyi geliyor ama siz yinede veterinere götürün ilaç versin böyle kuş kaybeden çok tanıdıgım var malesef

3. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

vitamin alip suyuna katin yakında hayvan doktoru varsa ona götüre bilirsiniz... akşamlari soğukta kalmasın kuşunuz üşütmüş olabilir ler...

4. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim kuşun suyuna vitamin koy.yarın sabahda hemen petshopa git yulaf al koy kafese.Geçmiş olsun.

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    muhabbet kusum cok halsiz konu baslıgı benim okursan vitaformla kurtardım kusu

6. Gloria

Gloria Guest

Merhaba aynı sorunu ben de yaşamıştım dışkısı sulu beyaz gîbiydi. Kafesini değiştirdiğim için stres olduğunu düşünüyorum ikinci ihtimal de kuş kumunu fazla tüketmiş olabilir.(kuş kumum beyaz)
    Halsizlik başladı tüylerini kabartıp durdu öylece.Hemen sıcak ortama aldım ve suyuna vitaform koydum.(suluğa çay kaşığının ucu kadar) Kafesin üstüne rahatsız etmeyecek şekilde birşey örttüm. Dinlemesi çok önemli ve ishal sebebini ortadan kaldırmak. Diğer gün suyunu değiştirip taZe su koydum. Antibiyotik olduğu için pek vermek istemiyorum kuşa. Hemen 2.gün dışkı normale döndü zaten. Veterinerin tavsîyesi 1 hafta kullanmamdı. Kahvenin de işe yaradığını düşünüyorum bir ara da onu denemiştim. Umarım en kısa zamanda kuşunuz eski sağlığına kavuşur

7. Selahattin GÖKTAŞ

antibiyotik kullan

8. VEYSEL BAŞTÜRK

Beğenileri:
    3
    Benim kuşumda ishal oldu bende araştırmalarım sonucu AVİDİARE ishal ilacı ve takviye olarak avisol vitamin kullanıyorum 2gündür toparladı diyebilirim.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. kuşun kakasının beyaz olması

,
  2. kuş kakası beyaz