Karadeniz Pet

Kusum çok hasta lütfen yardım edin

• Konbuyu başlatan uA1905
  • Başlangıç tarihi
U

uA1905

Guest
Arkadaşlar kusum çok hasta lütfen yardım edin suan veterinere gidemem kapalı kusum çok halsiz tüyleri kabarık ve artık tünekde duramıyor yemliğin tüneğinde uyukluyor eskiden elimden kaçardı şimdi kaçmaya dermanı yok uçamıyor gücü yok deep mineral veriyorum suluğuna koyuyorum su içmiyor ağzına damlattık 2 damla gelişme yok ne yapmam lazım sürekli uyukluyor soğuk algınlığı kaptı patates püresi verdim hiç bişe yemiyor ne yapmam lazım ölcek galiba yardım edin zaman kısalıyo galiba

çok geçmiş olsun bunu size söylemek istemezdim ama bende bu şekilde bi kuşumu kaybettim . ceyranda kalmış olabilir . yediği birşey dokunabilir . onunla ilgilenmeye çalışın yarında acık veteriner bulun mutlaka

Saolun cevabınız için sizin kuş için üzüldüm Allah sabır versin alıştığın bir canlı ölünce insan kalbide dayanmıyor işte inşallah iyleşir benim kuşumda daha

inşallah . bizi bilgilendirin sağlık durumu hakkında tekrar geçmiş olsun

İnşallah yaşıyordur.Umarım iyileşir.Geçmiş olsun :(.

İnşallah yaşıyordur.Umarım iyileşir.Geçmiş olsun :(.

Hala yaşıyor bugün veterinere götürcez durmu iyice kötüleşti yediği yemi kusuyor yem vermiştk çok üzülür giderse inşaallah bütün hasta kuşlarımıza Allah şifa verir

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:02 -->-> Daha önceki mesaj 10:34 --

Arkadaşlar bugün öğrendim kuş ishal olmuş sulu dışkı yapıyo galiba ölcek veteriner çok zamanı kalmamış dedi sizce hayatını son günlerinde ona ne yaptırmalıyım ?

ben sizin yerinizde olsam vitaform alıp onu kullanırdım damlalıkla

Geri