petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum çok hasta

Konusu 'Dilek, İstek, Öneri ve Şikayetleriniz' forumundadır ve çikoo tarafından 26 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. çikoo

çikoo Guest

muhabbet kuşum çiko önceden çok hareketliydi yaklaşık 2 haftadır hasta kuşu aldığım yer soğuk aldığını söyledi aviastım kullandım ama geçmedi sürekli uyuyor tüylerini kabartıyor geçen hafta kustu ve dışkısında yem vardı kuş kumu verdim ama hala hasta ne yapmalıyım lütfen yardım edin ölecek diye çok korkuyorum çok zayıfladı ve güçsüzleşti lütfen yardım edin...

2. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Bunların hepsi hastalığın habercisi.Kuş satan yerler çok fazla bilmiyor.Veterinere götürmeniz gerek.Kış mevsimine geçiyoruz.Nezle olmuş olabilir.Ama bizler için ufacık görünen hastalık,onları ölüme sürükleyebilir.İshal varsa suyuna birkaç damla sirke katın.Aspur,pirinç lapası ve patates haşlaması yedirin.Soğuk günlerde daha dirençli olması için suyuna 1-2 damla limon damlatıp,vitaminle destek verin.Bunlar önemli.Kaybetmek istemiyorsanız her tür fedakarlığı yapmanız gerebilir.Geçmiş olsun.

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    ishal olan kuşa limon vermeyin
    eritrom kullana bılırsın

Sayfayı Paylaş