petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Çok Hasta

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve OguzDww tarafından 5 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. OguzDww

OguzDww New Member

Beğenileri:
    0
    Kusum uzun suredir hastaydi bende bugun kuscuya goturdum "cok hasta 2 gun dayanirmi bilmiyorum ama bu 1 haftayi atlatirsa iyilesir" dedi birde bol bol dari ver dedi, adamin dedigi kadar kusumun durumu ciddimi :confused::(:(:(:(:(:(:(

#1 OguzDww, 5 Nisan 2015
    Son düzenleme: 5 Nisan 2015
  2. Cansu Türkyolu

Beğenileri:
    0
    Kuşçuya götürmek yerine bir hekime götürseydiniz. Siz hasta olduğunuzda aktara mı gidersiniz yoksa bir hekime mi.
    inşallah bilgili olanlar yardım edebilir. Siz de bu sürede muhakkak bir hekime danışın.

#2 Cansu Türkyolu, 5 Nisan 2015
    Son düzenleme: 5 Nisan 2015
  3. Furkan Yahya ÖZMEN

Beğenileri:
    0
    kuşunuz hasta ama petshop un dedıgı kadar 1 gunde olecek degıl soguk yemıs olabılır antıbıyotık verın sıcak yerde tutun ve hava akımını kesın ınsalllah ıyılesır

4. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuşçuya götürdüm cümlesine sinir oluyorum. Neyse maalesef durumu kötü. Hemen tarım ilaçları satan yerden neo-teramycyn alın. Veterinere götürmeniz daha iyi

5. Hakan Gungor

Hakan Gungor New Member

Beğenileri:
    0
    Denizli de Baybora veterinerlik var. Bence telefon edin, kendisi yardimci olamasa bile sizi yonlendirir. Insaallah iyilesir :(

Sayfayı Paylaş