Karadeniz Pet

Kuşum çok hasta

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tunahan

Yeni Üye
rMrAqP.jpg

XkAVEk.jpg

Merhaba Tavsiye almak istiyorum.

Thiocilline ilacını sürüyorum daha başka yapabileceğim ne var ?

Kuşcuya gittim Avipom ilacını verdi ama dedi ki önce Thiocilline ilacını kullan 7 gün sonra Avipom kullan sizce 3 gündür.Thiocilline ilacını kullanıyorum.şuan direk sizin dediğinizimi sürmeliyim.yoksa başladığım tedaviyi devam ettirip mi sizin dediğinize geçmeliyim.

Kardesim kusun durumu cok vahim gibi duruyor veterinere goturdun mu

Götürdüm şırınga ile iltahap çektiler daha kötü idi bir anda oldu anlamadım ilk defa kuş besliyorumm biraz tecrübesizim.ağzı kapanmıyordu 4 gün önce çok korkutmuştu şuan iyi hali.veteriner baktı.

iltahap dedi ama pek de içim rahat değil veteriner kliniği özeldi.
Birde Kampüs de var Konya da fakültede hastane var oraya götüreceğim 4 gündür çekiyoruz bu durumu demek ki başlangıç olmuş ben fark edemedim 1 aylık yavrusu vardı o yüzden fazla incelemedim dedim doğum dandır.Ama değilmiş belli ki

Valla bu kadar be iltihap yapmis anlayamadim ki gecmis olsun ya helal olsun ayrica baskasi olsa ugrasmazdi bu kadar hayvana deger vereni severim

İnanın bende anlayamadım ne iltihap yaptı.Teşekkür ederim sevilmez mi ya çok şekerler can taşıyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Nil
bulunduğum yerden göremiyorum kuşunuzu ama yetişkin kuşlarda da mantar kolay geçmiyor.mantardan tırnağını kaybedebilir. ama mantardan kaybedilen tırnak yine çıkıyor hayvan sakat kalmıyor. avipom benim kuşuma iyi gelmişti. diğer üreticilerin önerilerini de dinleyin.ikisi bir kullanım nasıl sonuç veriyor bi fikrim yok.

Anladım teşekkür ederim inşallah hiç bir yerine bir şey olmadan tedavi iyi bir şekilde sonuç verir.

20160805_170719.jpg

Tedavi sürecimiz devam etmektedir.Halen tam anlamıyla mantar geçmedi ama sabırla geçmesini bekliyoruz...:)

Kardeşim bu mantara benzemiyor emin mısın mantar olduğuna

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

grand ahmet,lokum2016 hacılar bende deri hastalığı olduğunu düşündüm önce fakat hastaneye götürdüğüm zaman söylediler.
mantar kremi iyi geldi bende çok iyi anlamıyorum deri hastalığımı yoksa başka bir hastalık mı başımıza ilk geldi böyle bir şey 2 tane daha kuşum var çok şükür onlarda bu tarz bir şey olmadı ama tecrübe edindik.

serdarcım teşekkür ediyorum.

3 ay önceki hali ve şuanki halini görünce söyleyebileceğim tek şey GEÇMİŞ OLSUNdu... :)

grand ahmet,lokum2016 hacılar bende deri hastalığı olduğunu düşündüm önce fakat hastaneye götürdüğüm zaman söylediler.
mantar kremi iyi geldi bende çok iyi anlamıyorum deri hastalığımı yoksa başka bir hastalık mı başımıza ilk geldi böyle bir şey 2 tane daha kuşum var çok şükür onlarda bu tarz bir şey olmadı ama tecrübe edindik.

serdarcım teşekkür ediyorum.
Kardeşim uzmanlar söylediyse doğrudur kremlerini kullan mantar hızlı iyileşir ve bulaşıcı hastalıktır sakın yanıma kuş koyma

LG-D693TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Düzeldi mi acaba çok merak ettim

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri