Karadeniz Pet

Kuşum çok hasta :(

• Konbuyu başlatan Aygül Yıldırım
  • Başlangıç tarihi
A

Aygül Yıldırım

Guest
Kuşum 3 gundur ayağının ustune basamıyor ıshalde olmuş kuşçu tuy doktuğunu de soyledı hersey bır anda oldu sağ ayağının uzun parmağında şişlik var ne yapmam gerek yardım edin :(

kuşlardan pek anlamıyormuş veterınerler :(

ishaş için ilaçlar var sen suyuna 1 çay kaşığı kadar kahve koy ayağına bir şey diyemem

suyuna kahve koydum ama dıbe çoktu ve patates haşlayıp ustune yemlerinden serptim ama sadece yemleri yiyor :(

bu daha çok küçük :( antibiyotik verirsen iyileşir arkadaşım baytril gibi bi ilaç vermelisin acele et lütfen

Vitamin ver ve kuru yem yesin geçene kadar sakın klimanın felan olduğu yerde bırakma

antibiyotiği kuşçudan mı alıcam evet daha çok küçük 2 aylıkmış sanırım :( vitamin veriyorum zaten arkadaşımın eniştesi ayağı şiştiği yerden kopar yenisi çıkar demiş doğru mu :/

zaten vitamin veriyorum ishal için patates hasladım muz ezdim yesın dıye ama yemedi gagasına falan yapıştı suyunda kahve var suan inşallah iyileşir :(

lutfen petshoplarda satilan vitamin ve ilaclar tercih etmeyiniz.Veterinerler daha saglikli ilaclar onereceklerdir.Kusumu goturdugum veteriner uyguladigi tedaviyle kuruma hastaligindan kurtardi..boyali sulari iki uc damlatmakla kus kurtulamaz

merhaba öncelikle geçmiş olsun.. kuşun başında herhangi dengesiz bir hareket var mı? dışkısında yeşil sıvılar var mı?Dışkıda öğütülmemiş yem var mı? Uçmasında sorun varvmı?Eğer bu yazdıklarımdan herhangi biri var ise bana özelden ulaşırsın sana yardımcı olurum..Akşamları giriyorum sitemize konuyu tekrar bulamayabilirim o yüzden mesaj yolu ile ulaşabilirsin bana..Var ise birkaç ilaç söyleyeceğim inşallah başarılı sonuclar elde ederiz geçmiş olsun.

Dışkıları gördüm de..gagada da mantar var giibi duruyor..Salmonella olma ihtimali var..İnternetten araştır salmonella türleri diye bakalım..Geniş bilgiler vardır nette onlar doğrultusunda özelliklerden bir kaçı var ise ilaç söyleyeceğim..

Geri