Kuşum çok hasta

Konusu 'Sultan Papağanı Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve hyenaflow tarafından 28 Ocak 2018 başlatılmıştır.

1. hyenaflow

hyenaflow Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    3 gün önce kuşum tozlu yere düşmüştü bende yıkayayım dedim çeşmenin altında sıcak suyla yıkadım kurutma makinesiyle kurulmadım. Düne kadar gayet normaldi. Gece halsizlesti. Kafesinin yanına yaklaşıldığında kaçışan kuş bugün kafese elimi soktuğumda kendisine dokunduruyor.Kafese dokunulduğunda gözlerini yarım açıyor. Bulduğu her fırsatta uyuyor.Su içmiyor yem yemiyor az önce zorla vitaminli su içirdim. Şimdi yine uyukluyor. Tüm veterinerleri gezdim hicbiri kuşlardan anlamıyor ve vitaminli su içirin diyor. Şimdi kafesi peteğin orda uyuyor. Lütfen yardım edin.[​IMG][​IMG]

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. unforgivenege

unforgivenege Site Bağımlısı

Beğenileri:
    10
    Kuş kurutma makinası ile kurutulmaz. Sıcak bir ortamda (aşırı sıcak değil tabi ki. Yani kuşu ısıtıcının dibine de koymayın)kendiliğinden kuruması daha makul diye tahmin ediyorum. Belki elinize çok alışkınsa havludan yardım alınabilir nazik şekilde biraz arasına sararak filan. Kurutma makinası saçma ama. Sıcak su demişsiniz. Aşırı sıcak da zararlıdır elbet. Ilığa yakın bir sıcak olması makul geliyor yine bana. Daha usta olan arkadaşlar ne der bilmiyorum.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Muhabbet Kuşu Üreticisi

Beğenileri:
    568
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Evcil Hayvanı:
    M. Kuşu, Cennet P., Diğer E. Hayvanlar
    Kuş sayısı:
    20 tane ve üzeri
    Geçmiş olsun inşaallah atlatir ortamı sıcak olsun birdaha o şekilde yıkamayın

Sayfayı Paylaş