Karadeniz Pet

Kuşum çok hırçınlaştı ne yapmalıyım

umut ercan

Meraklı Üye
kuşumu daha 3 gun once aldım.ılk geldıgınde sakindi hiç hareket etmıyodu ötmüyordu alşamamıştır diye düşündüm.elime geliyodu dokunmama izin veriyodu ama ama şu anda kafesin içinde köşe bucak kaçıyo canını yaktıgımı düşünmüyorum.ama bide kuşa petshop 40 gunluk ve jumbo dedi bu konuda da bilgilerinizze muhtacım..:)acaba kuşum kaç aylık ve cinsi ne :(

buda ılk gun geldıgı halı ama bı daha bu şansı elde edemedım

Son düzenleme:
Hocam bu jumbo felan değil bildiğimiz yerli . :) buna en fazla 30 lira verseydiniz yüksek vermişseniz geçmiş olsun .:) Hareketler ben gayet normal yavru olduğu için kaçışması normal sizde elinizi sürekli kafes içinde tutmayın. :) ilk günden kafesi delmişsiniz sınır ihlali yapmışsınız yavaşça önce size sonra parmağınıza sonra odasına sonra da evinize alıştırın direk parmağınızla müdahale etmeyin , güven tazeleyin şimdi .:)

Hocam bu jumbo felan değil bildiğimiz yerli . :) buna en fazla 30 lira verseydiniz yüksek vermişseniz geçmiş olsun .:) Hareketler ben gayet normal yavru olduğu için kaçışması normal sizde elinizi sürekli kafes içinde tutmayın. :) ilk günden kafesi delmişsiniz sınır ihlali yapmışsınız yavaşça önce size sonra parmağınıza sonra odasına sonra da evinize alıştırın direk parmağınızla müdahale etmeyin , güven tazeleyin şimdi .:)

yok ya 25 lira verdim de kaç aylık veya günlüktür bi tahmininiz var mı peki?40dan fazla gıbı duruyo kuyruk kafa tuylerı iriliği açısından

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

yardım edecek başka kimse yok mu?

en cok 2-3 aylıktır.. daha yaslı degil kusunuz.. gayet genç ve eğitilmeye hazır duruyor.. bol şanslar :)

Kafes içinde kaçışıyorsa oyun arkadaşı arıyordur tam da zamanı eğitilmek için oyun arkadaşı olarak sizi seçerse çok güzel olur ve size hemen alışır. :)

2-3 aylık çok güzel bir yerli erkek.. maşallah

hepinize teşekkürler anlamadıgım bi şekilde yakınlaştık bugün kuşumla :)

Bu kuş sağlıklı ve hareketli bir kuşa benziyor.Maşallah.

Geri