petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok hırçınlaştı ne yapmalıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve umut ercan tarafından 10 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    kuşumu daha 3 gun once aldım.ılk geldıgınde sakindi hiç hareket etmıyodu ötmüyordu alşamamıştır diye düşündüm.elime geliyodu dokunmama izin veriyodu ama ama şu anda kafesin içinde köşe bucak kaçıyo canını yaktıgımı düşünmüyorum.ama bide kuşa petshop 40 gunluk ve jumbo dedi bu konuda da bilgilerinizze muhtacım..:)acaba kuşum kaç aylık ve cinsi ne :(

buda ılk gun geldıgı halı ama bı daha bu şansı elde edemedım

#1 umut ercan, 10 Nisan 2014
    Son düzenleme: 10 Nisan 2014
  2. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Hocam bu jumbo felan değil bildiğimiz yerli . :) buna en fazla 30 lira verseydiniz yüksek vermişseniz geçmiş olsun .:) Hareketler ben gayet normal yavru olduğu için kaçışması normal sizde elinizi sürekli kafes içinde tutmayın. :) ilk günden kafesi delmişsiniz sınır ihlali yapmışsınız yavaşça önce size sonra parmağınıza sonra odasına sonra da evinize alıştırın direk parmağınızla müdahale etmeyin , güven tazeleyin şimdi .:)

3. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    yok ya 25 lira verdim de kaç aylık veya günlüktür bi tahmininiz var mı peki?40dan fazla gıbı duruyo kuyruk kafa tuylerı iriliği açısından

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:22 -->-> Daha önceki mesaj 12:53 --

yardım edecek başka kimse yok mu?

4. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    en cok 2-3 aylıktır.. daha yaslı degil kusunuz.. gayet genç ve eğitilmeye hazır duruyor.. bol şanslar :)

5. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    teşekkürler :)

6. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Kafes içinde kaçışıyorsa oyun arkadaşı arıyordur tam da zamanı eğitilmek için oyun arkadaşı olarak sizi seçerse çok güzel olur ve size hemen alışır. :)

7. azmi

azmi New Member

Beğenileri:
    0
    2-3 aylık çok güzel bir yerli erkek.. maşallah

8. umut ercan

umut ercan New Member

Beğenileri:
    0
    hepinize teşekkürler anlamadıgım bi şekilde yakınlaştık bugün kuşumla :)

9. cakir33

cakir33 New Member

Beğenileri:
    0
    Bu kuş sağlıklı ve hareketli bir kuşa benziyor.Maşallah.

Sayfayı Paylaş