petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Çok İnatçı-Lütfen Acil Cevap verin arkadaşlar.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve salih161963 tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. salih161963

Arkadaşlar Kuşlarım Çok İnatçı Yaklaşık biri 4 senelik diğeri 2.5. senelik ben eğitemedim ozamanlar küçütüm şimdik elimden yem yiyiolar kafesin içinde ama dışarda elime yaklaşmıyolar merak ettirmeye çalışıyorum yok elimi ters falan tutuyorum olmuyor en sevdikleri marul yıkanması için koyuyorum tabağın içine yaklaşmıyolar resimleride inceleyin yalvarırım yapmam gereken herşeyi yazın oraya tavsiye falan nolur :(

normalde elimden yiyor:

kuşlar çiftleşme çabası falan yok hayat arkadaşı bunlar :D :

işte yıkanmak için marulun olduğu tabak renkli oyuncak falan:
    http://o1307.hizliresim.com/1c/g/q8vj1.jpg

napabilirim eğitmek için elimden kaçıyorlar ama kafesin içinde elimi yalayıp tek yem yiyolar nolur bütün tavsiye ypamam gerekeleri yazın :( arkadaşlar :(

2. H. Mehmet YILDIZ

tabağın içine yem koy ;)

3. salih161963

çok denedim başka çözüm ?

4. H. Mehmet YILDIZ

elini kafese koy kaıpıyı açıp parmağınla karnını okşa ve işaret parmağını ayaklarının üzerine koy.

5. Kürşat TEKMEN

bunlar 2 çift kuş sen bunların yavrusunu al eğitmek imkansız gibi bşy ağaç yaşken eğilir yavrularını eğitirsin

6. Erdem DEDE

Eş seler eğitmen biraz zor olur yumurtlamalarını sağla yavrusunu eğit derim ben öyle yapcam

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Cok yaslılar egitilmesi için gec kalınmıs

8. Kürşat TEKMEN

evet bnce de yumurtlat

9. Erdem DEDE

Hem kızışkınlar küçüklükten birbirlerini tanıyolar tak yuvalık 1aya alırsın derim

10. Kürşat TEKMEN

11. mert ulu

mert ulu Guest

yumurtlat bencede

Sayfayı Paylaş