petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok ısırıyor

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve weasleylerden tarafından 22 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. weasleylerden

arkadaşlar ben kuşu alalı 1.5 hafta oldu ve geldiği günden 2-3 gün sonra çok ısırmaya başladı hatta ağlattı beni bağırdım , genelde beni görünce kafese tırmanıyor ve göğsünü sevip okşuyorum gagasını okşuyorum , kafes tellerine elimi koyunca çok ısırıyor aynı şekilde elimi kafese de sokamıyorum eldiven giymek zorunda kalıyorum sizce ne yapmalıyım bir çaresi varmıdır elimden yem vermeyide denedim olmuyor yardım edin lütfen:( birde ballı yem ve gaga taşı aldım ikisinde kullanmıyor nedeni ne olabilir ?

2. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Genelde avuclayinca isirirlar. Disi olma ve tuye girme ihtimali olabilir. Ayrica da buyuk ve hircin kus olma ihtimali var.

3. weasleylerden

ya bı tane annemın arkadası var avucuna alıyo ama sıkmadan yani o daha önce kuş beslemişti birşey olmaz diyor onu hiç ısırmıyor benle bi sorunu olabilir mi ? kuş erkek tüye giriyo olabilir fikrim yok ama elimi çok kemiriyor eldivenle tünek yapınca bile acıtıyor:d bide kaçıp yüksek yerlere çıkma alışkanlığı var

#3 weasleylerden, 22 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 22 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş