petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok kaşınıyor hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Batuhan ŞİMŞEK tarafından 22 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Batuhan ŞİMŞEK

Kuşum boş kaldığı zamanlarda kaşınıyor önceden daha fazlaydı fakat şimdi daha az acaba hata mıdır yoksa normal mi birazcık fazla kaşınması

2. Yağız YAĞCI

Beğenileri:
    0
    bit olabilir kontrol edin tülü varsa lastikli kenarlarına kafes dibinde köşelere iyce bakın

3. Batuhan ŞİMŞEK

Kafesin köşelerinde peçete serili tülündede gözüme çarpan bir şey yok başka bir biçimde anlaşılır mı?

4. Yılmaz Ç.

Avispray öneriyorum bit ilacı için giderseniz petshopçu size gösterir. 10 tl gibi bir fiyatı var kafesi sirkeli suyla yıkayın.

5. Batuhan ŞİMŞEK

Teşekkürler ben exobit kullanıyorum kafesi sirkeyle yıkasam yeterli mi yoksa avisprayde gerekeli mi sizce?

6. Selahattin GÖKTAŞ

kafesi yıkayın kuşada exobit sıkın yeterli olacaktır.

7. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    tüy dökme zamanı kaşınmalar normal

8. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

kış aylarinda kendilerini banyo yapiyorlar miş o şekilde bit olma ihmali cok az diye düşüyorum balkona koymuyorsanız balkona koymayida tavsiye etmiyorum

9. Batuhan ŞİMŞEK

Teşekkürler hepinize içimi rahatlattınız

Sayfayı Paylaş