Karadeniz Pet

kuşum çok korkak.

• Konbuyu başlatan ayşe yaren yeşilyurt
  • Başlangıç tarihi
A

ayşe yaren yeşilyurt

Guest
kuşum çok korkak ve ne zaman kafesini değiştirsek aşırı korkuyor ve bize olan güveni gidiyor.artık bu işten sıkıldım.ne yapabilirim?

hyr bir bilgim yok fakat yavru olmadıklarından eminim fotoğraf çekemiyorum çünkü flash'dan korkuyor ayarlardan da kapanmıyor.korkmasalar fotoğrafını çekebilirdim.ama ne tuhaf ki kız olan erkek olandan daha cana yakın.

Kuşlarım diyorsunuz, anlaşılan iki tane kuşa bakıyorsunuz, bu durumda yabani ve korkak olmaları çok normal. Flaş kullanmadan net 1-2 fotoğraflarını çekip siteye yüklerseniz, size daha fazla yardımımız dokunabilir.

ama flash'ını kapatamıyorum öyle bir seçeneğim yok.

tm özelliklede erkek çok korkak sadece durup o küçücük gözleri ile bana yan yan bakıyor kız ise çok canlı ve neşeli fakat elimi görünce hopppp bişey oluyo şimdi fotosunu yükleyim

tm özelliklede erkek çok korkak sadece durup o küçücük gözleri ile bana yan yan bakıyor kız ise çok canlı ve neşeli fakat elimi görünce hopppp bişey oluyo şimdi fotosunu yükleyim

Tamam siz fotoğrafı yükleyin ona göre bakalım. Belki erkek ufaktır, dişiden korkuyor olabilir, ayırmanız gerekebilir. Fotoğraflarını yükleyin ona göre konuşalım.

kardeş.2 kuş olduğu için evcilleşmemişlerdir.doğal olarak sen ne yapsan irkilir dikkat kesilir.elini kafese yaklaştırsan 4 döner.her kuş böyledir.zamanla evcilleşir.elden yem yedir ve dal darı falan ikram et elindeyken.alışırlar sana.

hjd9.JPG

g8at.jpg

işte kuşlarım

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ayşe Hanım kuşlarınız henüz ufak, yani henüz çok geç kalmış sayılmazsınız ama aynı kafeste yaşadıkları müddetçe size istediğiniz gibi alışmazlar. İmkanınız varsa ayırıp farklı odalarda ayrı ayrı ilgilenin.

Kizlar daha cana yakın oluyor.yada bana 2keredir öyle denk geldi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:34 --

Ayni konuyu nie 2 kere acma geregi duyulur bu formda bunu anlayamıyorum.sadece gündemi mesgul ediliyor.önemli konujra saglık konularina ulaşılmadan aşagı dusüyor konular.uye olarakta bizler defalarca ayni konulari okumaktan sıkıliyoruz

Bende aynı dişi olan sakin ele geliyor erkek olan çok hareketli ve çok geveze...!

Makinenin flaş kısmını parmağınız yada başka bişiyle kapatsanız?

Bu arada flaş gerçekten çok zararlı olmalı. Bir gere flaş açık foto çektim; korkudan göz bebekleri görünmeyecek kadar küçüldü :(

Geri