petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum çok korkak.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ayşe yaren yeşilyurt tarafından 24 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. ayşe yaren yeşilyurt

kuşum çok korkak ve ne zaman kafesini değiştirsek aşırı korkuyor ve bize olan güveni gidiyor.artık bu işten sıkıldım.ne yapabilirim?

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    kuşunuz kaç yaşında bır bılgınız varmı ?

3. Emre TURAN

Kuşunuzun yaşı?

4. ayşe yaren yeşilyurt

hyr bir bilgim yok fakat yavru olmadıklarından eminim fotoğraf çekemiyorum çünkü flash'dan korkuyor ayarlardan da kapanmıyor.korkmasalar fotoğrafını çekebilirdim.ama ne tuhaf ki kız olan erkek olandan daha cana yakın.

5. Emre TURAN

Kuşlarım diyorsunuz, anlaşılan iki tane kuşa bakıyorsunuz, bu durumda yabani ve korkak olmaları çok normal. Flaş kullanmadan net 1-2 fotoğraflarını çekip siteye yüklerseniz, size daha fazla yardımımız dokunabilir.

6. ayşe yaren yeşilyurt

ama flash'ını kapatamıyorum öyle bir seçeneğim yok.

7. Emre TURAN

O zaman flaşla çekin, en fazla bir iki çırpınırlar. O kadarcıktan bir şey olmaz.

8. ayşe yaren yeşilyurt

tm özelliklede erkek çok korkak sadece durup o küçücük gözleri ile bana yan yan bakıyor kız ise çok canlı ve neşeli fakat elimi görünce hopppp bişey oluyo şimdi fotosunu yükleyim

9. Emre TURAN

Tamam siz fotoğrafı yükleyin ona göre bakalım. Belki erkek ufaktır, dişiden korkuyor olabilir, ayırmanız gerekebilir. Fotoğraflarını yükleyin ona göre konuşalım.

10. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    kardeş.2 kuş olduğu için evcilleşmemişlerdir.doğal olarak sen ne yapsan irkilir dikkat kesilir.elini kafese yaklaştırsan 4 döner.her kuş böyledir.zamanla evcilleşir.elden yem yedir ve dal darı falan ikram et elindeyken.alışırlar sana.

11. OzanEsmrsy

12. ayşe yaren yeşilyurt

işte kuşlarım

#12 ayşe yaren yeşilyurt, 24 Aralık 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 24 Aralık 2013
  13. Emre TURAN

Ayşe Hanım kuşlarınız henüz ufak, yani henüz çok geç kalmış sayılmazsınız ama aynı kafeste yaşadıkları müddetçe size istediğiniz gibi alışmazlar. İmkanınız varsa ayırıp farklı odalarda ayrı ayrı ilgilenin.

14. Nilgün BULUT

Kizlar daha cana yakın oluyor.yada bana 2keredir öyle denk geldi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:39 -->-> Daha önceki mesaj 20:34 --

Ayni konuyu nie 2 kere acma geregi duyulur bu formda bunu anlayamıyorum.sadece gündemi mesgul ediliyor.önemli konujra saglık konularina ulaşılmadan aşagı dusüyor konular.uye olarakta bizler defalarca ayni konulari okumaktan sıkıliyoruz

15. soylu26

soylu26 Guest

Bende aynı dişi olan sakin ele geliyor erkek olan çok hareketli ve çok geveze...!

16. Taha Mert Damarlı

alışır ya sorun olmaz dal darı alın

17. butik

butik New Member

Beğenileri:
    0
    Makinenin flaş kısmını parmağınız yada başka bişiyle kapatsanız?

Bu arada flaş gerçekten çok zararlı olmalı. Bir gere flaş açık foto çektim; korkudan göz bebekleri görünmeyecek kadar küçüldü :(

Sayfayı Paylaş