petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum Çok Korkuyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem Kurt tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. Erdem Kurt

Erdem Kurt Member

Beğenileri:
    0
    Dün muhabbet kuşu aldım aldığım yer konuşan bir kuş evde serbest bırakabilirsiniz dedi
    Yem yiyor suda içiyor kafesin kapagına elimi yaklaştırınca hemen kaçme çabasına giriyor neredeyse hiç ötmüyor bilgisayarımın yanında benimle aynı odada duruyor bi sorun olurmu

#1 Erdem Kurt, 28 Ocak 2015
    Son düzenleme: 28 Ocak 2015
  2. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    resimlerini yada videosunu yüklerseniz daha iyi yardımcı oluruz

3. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Petshoptan aldıysanız alışık kuş konuşur filan derler verirler öyle tam tersi çıkar, erkek derler dişi çıkar yavru derler 1 yaşını geçmiş çıkar. Resimleri bi görmek lazım yavruysa ortam değişikliğinden stres korku çekingenlik olur.

4. Erdem Kurt

Erdem Kurt Member

Beğenileri:
    0
    Resimlerini yükledim

5. Hakkı ÖCAL

Beğenileri:
    0
    maşallah kuşunuza 7-8 aylık gibi ben daha konuşan muhabbet kuşu satan petshop görmedim yaşı diyelim ki konuşuyorsa yeni ortam biraz beklemeilsiinz ama kimse eğitimli konuşan kuşunu satmaz diye düşünüyorum ya üreticidenyavru alıp eğiteceksiniz yada yanına yaşına uygun bir dişi siz kendiniz alıp eş yapacaksınız yavru alacaksınız

Sayfayı Paylaş