petshop

Kuşum Çok Korkuyor?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve LegoTR tarafından 8 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. LegoTR

LegoTR Guest

Kuşum çok korkuyor :/ Kuşum 1,5 aylık bize ilk geldiğinde korkmuyordu elimize geliyordu.Ballı Yemini yiyordu,yem serpince yerden yiyordu.Şimdi ise elimize alınca ısırıyor bütün gün kendi kendine aynanın önünde çırpınıyor.Lütfen cevaplayın :(
    EDİT:Aynayı takmadan önce çırpınmıyordu ? :mad:

#1 LegoTR, 8 Eylül 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 9 Eylül 2013
  2. Hüseyin AKTAŞ

Hüseyin AKTAŞ New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Kardeşim ayna takarsan sana ilgisi azalır diye biliyorum. Aynayla ilgilenmeye başlar. Aynasız sanıncaklarda var yada aynasın çıkar öle tak benim görüşüm...

3. Sevtap DERİN

Aynayı çıkart hayvanın psikolojisini mi bozmak istiyorsun. Karşısında başka kuş olduğunu sanıp onunla iletişime geçmeye çalışıyordur.

4. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bende eskiden 2 gün evde olmayacağımız için takmıştım seninkinden beter olmuştu, hemen çıkardım bir dahada takmadım. Bence aynayı çıkar, hazır ballı kraker verme çünkü pek sağlıklı değiller, birde size daha alışmadıysa eline almaya çalışma.

5. Onur TÜFEKCİ

Ballı krakeride çıkartın, sağlıklı değil.

6. Hakan ŞAHİN

Hakan ŞAHİN New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    allah allah acaip aynayı çıkart bnmde şuan 1 aylık kuşum var 2 gündür bnde dün okşamaya başldım bugün hem elimden yem yedi hem yemin sayesinde elime atladı sen ilgini azaltmış olabilirmisin işin içine aynada girince iyice soğumuş olabilir

7. OguzDww

OguzDww New Member
    Üye

Beğenileri:
    0
    Aynayi kesinlikle cikart size ilgisi azalir bide konusmaz balli kirekeride cikart zararliymis onlar.

8. Sinan Altın

Ayna takınca asabileşiyorlar, aynadakini eşi zannediyor ve kıskanıyor olsa gerek.Ayna takarsınız sizle ilgilenmez.

Sayfayı Paylaş