petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum cok kötü acil yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve optik5038 tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

1. optik5038

optik5038 New Member

Beğenileri:
    0
    erkek muhabett kuşum böyle olmus dişi kuşum var saunda oda yumurtlamak üzere yardım edermisiniz neyi var ilaç ney verebilrim acil yardım lürfen

#1 optik5038, 20 Ekim 2015
    Son düzenleme: 20 Ekim 2015
  2. Hatice_

Hatice_ New Member

Beğenileri:
    0
    Benim eski kuşumu bigün aynı şekilde bulmuştum sonra felç olduğunu fark ettim bi veterinere götürün derim bu arada çok geçmiş olsun ..

3. baskentli06

Beğenileri:
    2
    kuşunuzda kuruma yada iç parazit vakası olabilir vitamin verin birde ne verdiniz yediği bir şeyde bu hale getirmiş olabşilir

4. optik5038

optik5038 New Member

Beğenileri:
    0
    malesef dün öldü bi anda oldu bilmiyorum neden oldu ama dişi kuşum'da vardı yumurtlamak üzereydi sanırım oda boşa gidecek şuanda bilgisi olan var mı arkadaşlar ?

5. Gizem TÜRKCAN

Beğenileri:
    4
    Çok üzüldüm. :(

6. optik5038

optik5038 New Member

Beğenileri:
    0
    malesef bende :( çok akıllı hareketli bir kuştu kısa zamanda yeni bir yavru düşünüyorum ama ölen kuşum ayrıydı :(

Sayfayı Paylaş