petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum çok sakin napmalıyım?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Levent Sayar tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Levent Sayar
    Gizli

Arkadaslar 3-4 aylık dişi bir kusa sahibim 2 hafta oldu elime gelmesinde yem yemesinde herangi bir skntı yok ancak cok sakin.Ornegin dun aksam cıkartım uçtu kaçtı biraz benden tabii ben bunu oyun yapıyo olarak kabul ettim yanlışım warsa düzeltin.Daha sonra tabi elime geldi elimden elime atlıyor herangi bi skntıda yok.Yanlız masaya bırakıyorum mesela 1-2 saat hiç hareket etmeden duruyor.Ama başta işten eve geldigimde elimi kafese sokunca baya hareketli oluyor.Sonradan sonraya sakinleşiyor.Kafesine koyuyorum keza yine aynı şekilde hareketsiz duruyor.Bunun sebebi ne olabilir arkadaslar acaba daha ortamamı alısamadıda oyle duruyor.Yada benim yaptıklarıma mı alısmaya calısıyor.dudaklarımla gagasından bile opuyorum hiç hareket etmiyor kacmıyor.Ama cok sakin ben biraz hareketli olsun oyuncu olsun kendi kendine ucsun sonra gelsin yine benim elime omzuma konsun istiyorum.Bunun için yapmam gereken ekstra bişey war mı yoksa alısmasını beklemeliyim.Bu kadar sakin ve sessiz olması beni kprkuyor acaba depresyona mı girdi diye merak ediyorum.

2. zgrusta
    Gizli

zgrusta Guest

Hocam aynı dert benim kuşta da var yerli dişi 3-5 aylık benimki de. Dişiler genelde sakin olurlar erkekler kadar oyuncu olmazlar diye biliyorum ama benimki de çok sakim bazen saatlerce kımıldamıyor :))

3. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Bence zamana bırak ortama alıssın size alıssın birazda kızıssın baslar oyunlar :D Tüy dökme mevsimi birazda ondn durgunluk olur kuslarda

4. Levent Sayar
    Gizli

İlginiz için teşekkur ederim.Vitaminsizlikten olur dedi bi arkadasım.Birde Ben hiç su içtiğini gormedim kusumun gerci cok fazla vakit gecirebildigim soylenemez ama ballı kraker falan veriyorum.Zararlı oldugunu ogrendim kendim yapmayı dusunuyorum pazar günü bakalım bir değişiklik olacak mı..

5. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    73
    daha çok erken ona sızı tanıması ve sıze guvenmesı ıcın zaman vermelısınız

6. Levent Sayar
    Gizli

Teşekkurlerr.

7. Seda CAN

Seda CAN Member

Beğenileri:
    0
    suyuna vitamin koyuyor musunuz?

8. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    Şuan sakin durması normaldir birkaç ay geçsin yerinde durmaz :)

9. Levent Sayar
    Gizli

Evet damlatıyorum.Suana kadar hiç su içtiğine denk gelmedim ama...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:36 -->-> Daha önceki mesaj 09:29 --

inşallah oyle olur :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşum çok sakin