Karadeniz Pet

Kuşum Çok Sinirli Isırıyor Yarıdm

EmreC93

Yeni Üye
[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION]

Hocam kuşuma noldu anlamadım dün bilgisayarda foruma bakarken böyle ısırmaya çalışıyor böyle yoksa oyunmu oynuyor anlamadım böyle hem kafasını sallıyor hemde ısırıyorda ısıramıyor yani acıtamıyor anlamadım nolduğuna parmağımı ısırmaya çalışıp çalışıp duruyor kızıyorum hayır diye hayla devam ediyor onu yapmaya anlamadım ne olduğunu ve ısırırkende gözünde siyahlık inceliyor kör nokta yani beyaz noktalar büyüyor anlamadım kızgınmı acaba? oyuncak alcaktım fakat stokta yoktu.

[MENTION=18083]serdar_gs[/MENTION]

[MENTION=18223]muhabbetciavukat[/MENTION]

Tecrübeli arkadaşlar cevap verecektir ama bahsettiğin gözünün beyazlarının artması genelde korkunca oluyor. Muhtemelen bir hareketinizden ürkmüştür ve son zamanlarda da bu yüzden saldırıyordur. Benim kuşumda da ara ara oluyor böyle. Sonra kendime alıştırmak için atmadığım takla kalmıyor. Güzel şeyler aklında kalmıyor ama yanlış yapılan bir hareketi unutmuyorlar bir süre.

Muhabbet kuslari merakci hayvanlardir , siz orada tuşlara bastikca dikkatini cekmostir , hem kontrol ediyor hem kendince oyun oynuyordue , kafasini sallayan kuşun genelde keyfi yerindedir bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum

Kur yapıyordur elinize kur yapınca öyle olur sıkıntı yok

Olur öyle şeyler ısırmak için yapmıyor benimkide burnumla oynar ve arada gagasıyla canımı yakdığıda olur tepki verme dahada agresif olur. Gülü seven dikenine katlanıcak yani=)

Geri