petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum çok soğuk davranıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Durmuş tarafından 10 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Durmuş

muhabbet kuşum elimden yem yiyor, elimden bazı zamanlar kaçmıyor ama bana hala alışamadı çok soğuk davranıyor. elimi kafese soktuğum zaman elimi izliyor karnının altında tutuyorum elime gelsiin diye göğsünü ittiriyorum bu sefer yana kaçıyor. bazen göğsünü kaşıyorum kaçmıyor ama bana alışık değil. dün kafesini açtım akşama kadar dışarı çıkmadı. kendime nasıl alıştırabilirim?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:34 -->-> Daha önceki mesaj 15:06 --

fikri olan yokmu

2. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ne kadar oldu alalı kaç gündür seninle ?

Nokia 3310 ile gönderildi.

3. Berkan Yetiş

Berkan Yetiş New Member

Beğenileri:
    0
    Elinle beslemeye devam et. Eğer akşam eline almaya çalışıyorsan uykusu olduğu için agresifleşebilir.(Benimki öyle) Gündüz eline almaya çalış.

Sayfayı Paylaş